HBO GO Polska – dzisiejsza premiera i aktualizacje (20.03.2017)

Facebooktwitter

South-of-Hell Do oferty HBO GO Polska włączone zostały dzisiaj następujące tytuły:

South of Hell / Na południe od piekła (2015) – serial horror, 8 odcinków – 18+ – polskie napisy i lektor – 41 min. Dostępne do: 28.02.2019

USA, Karolina Południowa. Miasto Charleston ma wiele twarzy i jest idealnym miejscem do życia dla trzydziestoletniej Marii Abascal (Mena Suvari), która zajmuje się zawodowo łapaniem demonów. Razem ze swoim bratem Davidem (Zachary Booth) dziewczyna na co dzień przegania mroczne duchy z ciał innych ludzi. Sama też skrywa tajemnicę. Nosi w sobie demona o imieniu Abigail, który pomaga jej walczyć z innymi zagubionymi duszami. Maria chciałaby jednak ze wszystkich sił pozbyć niechcianej lokatorki, choć ta nie daje za wygraną.

W rolach głównych: Mena Suvari, Zachary Booth, Bill Irwin, Drew Moerlein, Lamman Rucker.

Nowe odcinki:

Big Little Lies / Wielkie kłamstewka (2017) – miniserial obyczajowy, sezon 1 – 15+ – polskie napisy i lektor. Dostępne do: 19.02.2019

W spokojnym, nadmorskim miasteczku Monterey, w stanie Kalifornia nic nie jest takie, jakim się wydaje. Zaślepione miłością matki, osiągający sukcesy mężowie, urocze dzieci, piękne domy. Jakie kłamstwa kryją się za pozorami ich perfekcyjnego życia? Pewnego dnia w miasteczku pojawia się samotna matka Jane (Shailene Woodley) i jej syn Ziggy. Wieloletnie przyjaciółki Madeline (Reese Witherspoon) i Celeste (Nicole Kidman) biorą ją pod swoje skrzydła, co nie pozostaje bez znaczenia dla relacji z Renatą (Laura Dern). Przykry incydent w szkole wyznacza nowe linie podziału. A gdy w miasteczku dochodzi do zbrodni, która zaburza idealne życie mieszkańców, pojawia się podejrzenie, że mogło mieć to coś wspólnego z napięciami, które pojawiły się pomiędzy matkami dzieci z lokalnej szkoły.

W rolach głównych: Reese Witherspoon, Nicole Kidman, Shailene Woodley, Laura Dern, Zoë Kravitz, Alexander Skarsgård, Adam Scott, James Tupper, Jeffrey Nordlinh.

S1:O5 – Once Bitten – 49 min.

Girls / Dziewczyny (2012) – serial obyczajowy, sezon 6 – 15+ – polskie napisy i lektor. Dostępne do: 12.02.2019

Występ Hanny (Lena Dunham) zostaje doceniony podczas wydarzenia literackiego „The Moth”. Dzięki niemu dziewczyna otrzymuje zadanie, które może zmienić jej życie. Rozwiedziona z Desim Marnie (Allison Williams) próbuje być niezależna, jednak jej skupienie na sobie może przekreślić szanse na dobrze zapowiadający się związek z Rayem (Alex Karpovsky). Jessa (Jemima Kirke) i Adam (Adam Driver) od niedawna są parą i wspólnie zaczynają nowy artystyczny projekt, który może stać się zarzewiem konfliktu. Shoshanna (Zosia Mamet) rozkwita w nowej pracy w agencji marketingowej. Nagle zdaje sobie sprawę, że przyjaźnie z dziewczynami uniemożliwiają jej dalszy rozwój.

W rolach głównych: Lena Dunham, Jemima Kirke, ‎Allison Williams, Zosia Mamet, Adam Driver.

S6:O6 – Full Disclosure – 27 min.

Crashing / Na wylocie (2017) – serial komedia, sezon 1 – 15+ – polskie napisy i lektor. Dostępne do: 19.02.2019

Pete (Pete Holmes) ożenił się ze swoją szkolną miłością Jess (Lauren Lapkus). Pewnego dnia jednak nakrywa ją w łóżku z innym mężczyzną. Poczciwy komik jest w szoku. Nie wie, co robić. Z pomocą przychodzą mu znajomi, którzy pozwalają mu tymczasowo spać na kanapach w swoich mieszkaniach. Pete wchodzi głęboko w świat nowojorskiej sceny stand-upu i szybko odkrywa jego blaski i cienie.

W rolach głównych: Pete Holmes, Lauren Lapkus, Artie Lange, T.J. Miller.

S1:O5 – Parents – 27 min.

Hollywood On Set / Na planie (2017) – magazyn, sezon 14 – b.o. – polski lektor. Dostępne do: 16.04.2017

Każdego tygodnia podglądamy najnowsze wydarzenia filmowe, prezentujemy wywiady z gwiazdami oraz zdjęcia z planów filmowych. Gale i czerwone dywany z całego świata i spojrzenie na największe gwiazdy Hollywood w półgodzinnym magazynie filmowym.

S14:O12 – 24 min.

W najnowszym odcinku znalazły się materiały z produkcji filmów John Wick: Chapter Two / John Wick 2 (2017), Nocturnal Animals / Zwierzęta nocy (2016) oraz A Cure for Welness / Lekarstwo na życie (2017).

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner