Netflix Polska – polskie napisy trafiły do następnych tytułów (22.03.2016)

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 0]

Netflix Polska udostępnił dziś polskie napisy do serialu Breaking Bad (2008) (tylko 5 sezon) oraz filmów Scary Movie 3 (2003), Adventureland (2009) i występu komediowego Anthony Jeselnik: Thoughts and Prayers (2015).

Strona https://www.netflix.com/browse/subtitle/pl informuje, iż napisy trafiły również do filmu It’s Now or Never (2015), lecz fizycznie napisy jeszcze się nie pokazują. Zapewne trzeba poczekać na synchronizację serwerów Netflixa.

Aktualizacja z godz. 13:45: Polskie napisy są w filmie It’s Now or Never (2015).

Aktualizacja z godz. 14:55: Polskie napisy trafiły do 7 i 8 odcinku serialu Scream (2015).

Aktualizacja z godz. 20:25: Polskie napisy trafiły do 4 i 5 odcinku serialu Sense8 (2015).

KOMENTARZE:

15 myśli nt. „Netflix Polska – polskie napisy trafiły do następnych tytułów (22.03.2016)

  1. Mam pytanie trochę z innej beczki, czy ktoś pisał do Netflixa w sprawie napisów do Dextera? Bo od dłuższego czasu dostępne są one tylko w wybranych odcinkach…

    • myślę, ze czy się pisalo, czy tez nie, to odpowiedz byla „pracujemy nad tym, spokojnie, przekażemy wszystko i postaramy sie, by bylo jak najszybciej!” 😀

  2. W dziwny sposób dodają polskie napisy…nie po kolei, poczekamy na rozwój wypadków. Cieszę się jednak, że w przypadku serialu Breaking Bad coś ruszyło.

    • Na jakim urządzeniu? Właśnie teraz sprawdziłem i polskie napisy na Androidzie są tylko gdy mówią po angielsku. Film jest po hiszpańsku.

      • Korekta. Jak puszcze film od początku to napisy są wszędzie, choć synchro się czasem łamie

  3. hmm… mi polskie napisy do breaking bad nie pojawiają się w trakcie wyświetlania pomimo, że zgodnie z informacją na Netflixie są dostępne. Sprawdzałem na androidzie oraz apkach na playstation i smart tv (ale tutaj to norma). Też tak macie?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Proszę wpisać znaki z obrazka [wielkość ma znaczenie]

Loading Disqus Comments ...
Loading Facebook Comments ...