Netflix Polska – premiera filmu „Be Here Now: The Andy Whitfield Story” (2015)

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 3]

netflix-be-here-nowZ ponad dwutygodniowym opóźnieniem do planu wydawniczego Netflix Polska na luty 2017 r. dziś swoją premierę ma:

Be Here Now: The Andy Whitfield Story (2015) – film1g49m – 16+ – 5,73 / 10 – polskie napisy
brak polskiego opisu

Dokumentalny film poświęcony ostatnim miesiącom życia Andy’ego Whitfielda, spędzonym na walce z rakiem. Po pierwszym rozpoznaniu choroby oraz podjęciu leczenia Andy całkowicie wyzdrowiał, jednakże w krótkim czasie nastąpił wzmożony nawrót. Film pokazuje doświadczenia Andy’ego związane z chorobą i leczeniem – m.in. przez medycynę alternatywną, której zabiegom poddawał się w Indiach i Nowej Zelandii. Obraz opatrzony jest komentarzami jego najbliższych – żony Vashti, a także przyjaciela Jai’a Courtney’a, poznanego na planie serialu „Spartakus: krew i piach”, w trakcie kręcenia którego u Andy’ego zdiagnozowano chłoniaka nieziarniczego.

KOMENTARZE:

4 myśli nt. „Netflix Polska – premiera filmu „Be Here Now: The Andy Whitfield Story” (2015)

  1. Jak bez wcześniejszej zapowiedzi? Można nawet powiedzieć bez wcześniejszego info o opóźnieniu – według Waszej rozpiski, miał być dostępny pod koniec marca.

  2. Czekam na ten dokument w Polsce…. Nflix.pl chce nr karty kredytowej…??? Ktoś już tu działał i może mnie oświecić jak to ogarnąć?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Proszę wpisać znaki z obrazka [wielkość ma znaczenie]

Loading Disqus Comments ...
Loading Facebook Comments ...