HBO GO Polska – dzisiejsze premiery (18.03.2017)

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 2.6]

Tini W serwisie HBO GO Polska pojawiły się dzisiaj dwa nowe filmy:

Tini: El gran cambio de Violetta / Tini: Nowe życie Violetty (2016) – familijny – 12+ – polski dubbing – 94 min. Dostępne do: 06.09.2017

Violetta Castillo (Martina Stoessel) jest gwiazdą popularnego serialu. Stojąca na życiowym rozdrożu nastolatka pewnego dnia opuszcza plan zdjęciowy i wyrusza samotnie w podróż do Europy. Podczas wyprawy dziewczyna trafia do malutkiej wioski na południu Włoch. Przeżywa tam przygody, które pozwalają jej odkryć w sobie nowe możliwości i twórczo się rozwinąć.

Rozśpiewane i roztańczone kino familijne dla młodzieży. Disnejowska produkcja jest kinową wersją popularnego argentyńskiego serialu pt. Violetta, opowiadającego o przygodach nastoletniej gwiazdki pop.

W rolach głównych: Martina Stoessel, Jorge Blanco, Adrián Salzedo, Mercedes Lambre, Diego Ramos.

Suntan / Opalenizna (2016) – obyczajowy – 15+ – polskie napisy i lektor – 100 min. Dostępne do: 28.02.2018

Kostis (Makis Papadimitriou) jest lekarzem w średnim wieku, w którego życiu niewiele się dzieje. Zimą trafia do pracy na opustoszałą grecką wyspę, gdzie każdy jego dzień wygląda tak samo. Wraz z nadejściem sezonu turystycznego wszystko się jednak zmienia. Wysepka przeobraża się w tętniące życiem i gwarem miejsce. Kostis poznaje piękną i zalotną Annę (Elli Tringou). Czterdziestolatek zaczyna brać udział w szalonych imprezach, nadrabiając zaległości za wszystkie czasy. Jednocześnie jego nieodwzajemnione uczucie do Anny zamienia się w prawdziwą obsesję… Bohater gotów jest dosłownie na wszystko, aby tylko utrzymać ukochaną przy sobie.

W rolach głównych: Makis Papadimitriou, Elli Tringou, Milou Van Groesen, Dimi Hart, Hara Kotsali.

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Proszę wpisać znaki z obrazka [wielkość ma znaczenie]

Loading Disqus Comments ...
Loading Facebook Comments ...