Netflix Polska – premiery (15.03.2017)

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 2.8]

[AKTUALIZACJA] Bez wcześniejszej zapowiedzi Netflix Polska dodał do swojej oferty filmy:

Les Bleus – Une autre histoire de France, 1996-2016 (2016) – film 1g43m6,13/10 – polskie napisy
W tym dokumencie prześledzimy 20 lat z historii piłkarskiej reprezentacji Francji, Les Bleus, której zwycięstwa i porażki odzwierciedlają losy francuskiego społeczeństwa.

Sunrise / The Sunrise (2014) – film1g24m4,3 / 10 – polskie napisy
Policjant z Mumbaju prowadzi śledztwo w sprawie porwania dziecka. W jego snach zaczyna pojawiać się tajemnicza postać i wspomnienia o własnej uprowadzonej córce.

The Trap / Pułapka (2014) – film1g28m6 / 10 polskie napisy
Ośmioletni sierota Kuttappayi znajduje nowy dom u dziadka na wsi, ale gdy jego opiekun zapada na zdrowiu, musi zmierzyć się z trudnymi wyzwaniami.

Notes on Blindness / Zapiski o ślepocie (2016) – film1g26m6,27 / 10 polskie napisy
Ten oparty na nagraniach autorstwa wykładowcy i teologa Johna Hulla film przybliża osobiste wrażenia człowieka, który powoli traci wzrok.

O Último Cine Drive-in (2015) – film1g38m – 6 / 10 polskie napisy
Mężczyzna wraca do rodzinnego domu ze względu na chorą matkę. Przy okazji odnawia kontakt z ojcem, który nadal prowadzi zagrożone rozbiórką kino samochodowe.

Aktualizacja: Nowością w ofercie jest również film:

Ataud Blanco (2016) – film – 1g10m – 16+ – polskie napisy
brak polskiego opisu

netflix-ataud-blanco

KOMENTARZE:

8 myśli nt. „Netflix Polska – premiery (15.03.2017)

    • Mam te same odczucia. Z każdym dniem jest coraz gorzej. W piątek „Iron Fist”, którego eksponowaniem na serwisach społecznościowych Netflix wypełni co najmniej tydzień, potem przez tydzień znowu będzie tylko badziewie, żeby zakończyć miesiąc 2-3 dobrymi produkcjami 31.03. Zrobię sobie dłuższą przerwę chyba.

  1. Czy ktoś tam nie może im grzecznie zasugerować że tu jest Polska a nie jakaś wiocha zwana Pakistanem czy Azerbejdżanem. Przecież to już nawet śmieszne nie jest. Może włodarze Netflixa są aż tak nie kumaci i nie wiedzą gdzie leży Polska ? Dajcie jakiś link aby można pisać protesty.

  2. odnoszę wrażenie że oni nas testują pod względem tego ile gówna mogą nam dać aż ludzie w kończu nie powiedzą dość i zaczną anulować subskrypcję. Jest przygotowany dubbing do reszty sezonów archera, ale go nie daja i nie wiem na co czekają, zlecili dubbing do gantz zero, oraz dodali w innych krajach dubbing do wszystkich sezonow kota w butach i króla juliana, jeśli chodzi no seriale to z polskim audio na ukrainie dodano grimma. nie rozumiem ich polityki. farta ewentualnie mają użytkownicy t mobile bo niby przez 4 miesiace , moga siebie kase zaoszczędzić i dokończyć oglądanie swoich pozycji, a potem to juz chyba dłuższy odpoczynek do czasu az nie zmienia wzgledem nas polityki iż jesteśmy ich smietnikiem

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Proszę wpisać znaki z obrazka [wielkość ma znaczenie]

Loading Disqus Comments ...
Loading Facebook Comments ...