Premiery i aktualizacje w ofercie Netflix Polska – 8 marca 2020r

Facebooktwitter

Oferta Netflix Polska powiększyła się dziś o jeden nowy film animowany oraz o nowy odcinek serialu Supergirl. Dwa filmy i jeden serial zostały dziś usunięte z oferty, a kolejne cztery filmy zostaną z niej usunięte 15 marca 2020r.

13 odcinek 5. sezonu Supergirl (2015) | serial, sezon 1-5 | 7,4/10 | 13+ | można pobrać | polskie napisy i lektor
IMDb: 6.3/10

Opis Netflix: Aby uniknąć katastrofy, Kara Danvers ujawnia swoje moce i prawdziwą tożsamość — jest Supergirl, czyli kuzynką Supermana broniącą National City przed niebezpieczeństwem.

W rolach głównych: Melissa Benoist, Mehcad Brooks, Chyler Leigh
Twórcy: Greg Berlanti, Andrew Kreisberg, Ali Adler

Sezon 1: Nieśmiała Kara Danvers, asystentka trzęsącej mediami Cat Grant, ukrywa swoją prawdziwą tożsamość — tak naprawdę nazywa się Kara Zor-El i jest kuzynką Supermana.

Sezon 2: Kara ma coraz większy problem z łączeniem życia dziennikarki i superbohaterki. Sprawy nie ułatwiają nowy roans, nowy szef i jej kuzyn, Superman, który wpadł z wizytą.

Sezon 3: Kara zaprzyjaźnia się z Leną Luther, a jej alter ego — Supergirl — musi pokonać nowego groźnego złoczyńcę w Reign, który dysponuje nadzwyczajną mocą.

Sezon 4: Mon-El próbuje wypełnić inne przeznaczenie w przyszłości. Tymczasem Kara koncentruje się na teraźniejszości, gdzie pojawia się nowy wróg żerujący na ludzkim strachu.

Sezon 5: Na horyzoncie pojawia się nowe zagrożenie, a Kara musi zmierzyć się z konsekwencjami poczucia krzywdy i zawodu u Leny Luthor. Poza tym Supergirl zmienia kostium.

S5:O13 – 13. To właśnie superżycie – 42 min

Pan Mxyzptlk, którego Kara odesłała kiedyś do piątego wymiaru, powraca i oferuje jej możliwość cofnięcia się w czasie, by mogła podjąć inne decyzje i pogodzić się z Leną.

 

Gatunki: Seriale science fiction, Seriale na podstawie komiksów, Amerykańskie seriale i programy, Seriale akcji i przygodowe
Kategorie: Emocjonujący

Obsada: Melissa Benoist, Mehcad Brooks, Chyler Leigh, Jeremy Jordan, David Harewood, Calista Flockhart, Emma Tremblay, Adrian Pasdar, Katie McGrath, David St. Louis, Odette Annable, Floriana Lima, Erica Durance

 

UWAGA: Kolejne odcinki serialu zadebiutują w ofercie od 22 i 29 marca  oraz 5 kwietnia 2020r.

Sitara: Let Girls Dream / Sitara: Dajcie dziewczynkom marzyć (2020)
film dla dzieci i młodzieży – 15m – brak dialogów

Niemy film krótkometrażowy osadzony w Pakistanie lat 70. XX w. Nastoletnia Pari marzy o karierze pilota, jednak jej ojciec ma bardziej tradycyjną wizję jej przyszłości.

Gatunki: Filmy familijne i dla dzieci, Dramaty, Dramaty społeczne
Kategorie: Sentymentalny, Wzruszający

Filmy i serial dziś usunięte

Maiden Vows / Śluby panieńskie (2010)
film – 1g40m – polska produkcja

Na podstawie “Ślubów panieńskich” Aleksandra Fredry. Pani Dobrójska, Radost, Albin i ojciec Klary zastanawiają się kogo powinny poślubić Aniela i Klara. Pierwsza ma zostać żoną Gustawa, natomiast niepokorna Klara ma wyjść za mąż za sąsiada Albina. Dziewczęta buntują się przeciw temu i postanawiają złożyć tytułowe śluby, że nigdy nie wyjdą za mąż. [themoviedb.org]

One Strange Rock / Przedziwna planeta Ziemia (2018)
serial – polskie napisy

Prowadzony przez Willa Smitha program z udziałem ośmiu astronautów, którzy opowiadają o naszej delikatnej i pięknej planecie.

Run All Night / Nocny pościg (2015)
film – 1g54m – 6,92/10 – polskie napisy i lektor

Jimmy, były żołnierz mafii, musi odkurzyć swoje zabójcze umiejętności, gdy jego syn wchodzi w drogę jego dawnemu szefowi — z którym Jimmy wciąż się przyjaźni.

Filmy dostępne tylko do 14 marca 2020

In This Corner of the World / Kono Sekai no Katasumi ni (2016)
film – 2g9m – polskie napisy

Suzu wychodzi za mąż i zamieszkuje z nową rodziną nieopodal Hiroszimy. Szybko przyzwyczaja się do nowego życia, ale druga wojna światowa poddaje ją wielkiej próbie.

Les Bleus – Une autre histoire de France, 1996-2016 / Les Bleus — historia Francji inaczej, 1996–2016 (2016)
film – 1g43m – 6,13/10 – polskie napisy

W tym dokumencie prześledzimy 20 lat z historii piłkarskiej reprezentacji Francji, Les Bleus, której zwycięstwa i porażki odzwierciedlają losy francuskiego społeczeństwa.

Sunrise / The Sunrise (2014)
film – 1g24m – 4,3/10 – polskie napisy

Policjant z Mumbaju prowadzi śledztwo w sprawie porwania dziecka. W jego snach zaczyna pojawiać się tajemnicza postać i wspomnienia o własnej uprowadzonej córce.

Paranormal Activity 4 (2012)
film – 1g27m – 6,79/10 – polskie napisy i lektor

Nowe tajemnice przerażają mieszkańców przedmieść. Akcja kolejnej części tego horroru rozgrywa się pięć lat po strasznych wydarzeniach ukazanych w „Paranormal Activity 3”.

Czwarta część filmowej serii o zjawiskach paranormalnych była w weekend swojej premiery najchętniej oglądanym filmem.

 

W rolach głównych: Katie Featherston, Kathryn Newton, Matt Shively

Gatunki: Horrory, Horrory o zjawiskach nadprzyrodzonych
Kategorie: Mrożące krew w żyłach, Przerażające, Straszne

Wszystkie filmy i seriale przeznaczone do usunięcia z oferty Netflix Polska oraz usunięte jak i premiery można na bieżąco śledzić w naszej wyszukiwarce na stronie https://www.nflix.pl/netflix-polska-lista-filmow-seriali/


Polecamy również

Netflix Polska: Unorthodox – zwiastun nowego miniserialu

Premiera filmu animowanego „Pierwsza gwiazdka” w ofercie Netflix Polska

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner