HBO GO Polska – dzisiejsze premiery (10.09.2017)

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 3.3]

Pasażerowie

Dzisiaj w serwisie HBO GO Polska pojawił się nowy film oraz koncert.

Passengers / Pasażerowie (2016) – science-fiction – 12+ – polski lektor – 111 min. Dostępne do: 23.08.2018

Na przeznaczoną do skolonizowania, odległą planetę zostaje wysłana misja kosmiczna. Podróż ma trwać 120 lat. Niestety, proces hibernacji zawodzi i dwoje uczestników ekspedycji – mechanik Jim (Chris Pratt) oraz pisarka Aurora (Jennifer Lawrence) – budzi się 90 lat za wcześnie. Para szybko się w sobie zakochuje. Sielanka nie trwa jednak zbyt długo. Jim i Aurora odkrywają, że ich statek kosmiczny znajduje się w śmiertelnym niebezpieczeństwie. Czy uda im się wyjść cało z opresji?

Wyróżniona nominacjami do Oscara za muzykę i scenografię produkcja zarobiła ponad 300 mln dolarów na całym świecie.

W rolach głównych: Jennifer Lawrence, Chris Pratt.


Madonna: Rebel Heart Tour / Madonna: Rebel Heart – trasa koncertowa (2016) – koncert – 12+ – polskie napisy i lektor – 119 min. Dostępne do: 31.08.2018

Madonna od momentu, kiedy wydała swój pierwszy studyjny album, utrzymuje się na szczytach list przebojów. Piosenkarka słynąca z kontrowersyjnych zachowań, podczas trwającej blisko trzydzieści lat kariery czerpała z różnych gatunków muzycznych. Rebel Heart Tour, która jest dziesiątą światową trasą koncertową Madonny, promuje jej ostatni album o tym samym tytule. Koncerty odbyły się w Ameryce Północnej, Europie, Azji oraz Australii i Oceanii.

Dwugodzinny program zrealizowany przez Nathana Rissmana oraz Danny’ego B. Tulla zawiera najlepsze momenty z trasy koncertowej, która okazała się wielkim sukcesem. Występy królowej muzyki pop, na które bilety wyprzedały z na dzień, zachwycały warstwą wizualną. Spektakularna scenografia, przepiękne kostiumy oraz doskonała choreografia robią niezapomniane wrażenie.

 

KOMENTARZE:

5 myśli nt. „HBO GO Polska – dzisiejsze premiery (10.09.2017)

      • Nie dziala jak uruchamiasz chromecasta z aplikacji androidowej. Jesli zrobisz to laptopem to chodzi. Apka na androida do poprawki.

      • To prawda, w Chromie działa Chromecast i można wyłączyć laptopa, ale nie jest to zbyt wygodne. Zdecydowanie powinni naprawić aplikację… ale najwyraźniej im się nie spieszy.

      • niestety, potwierdzam.. aplikacja wywala się przy każdym użyciu chromecasta.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Proszę wpisać znaki z obrazka [wielkość ma znaczenie]

Loading Disqus Comments ...
Loading Facebook Comments ...