Netflix Polska: Premiery i aktualizacje w ofercie – 6 listopada 2019

Facebooktwitter


[ AKTUALIZACJA ] Oferta Netflix Polska powiększyła się dziś o nowy stand-up, nowy serial japoński oraz nowy sezon serialu Greenleaf. Z oferty został dziś usunięty jeden film animowany dla dzieci.

Dzisiejsze nowości

SCAMS (2019)
serial – polskie napisy

Kiedy poczciwy chłopak traci pracę w wyniku kryzysu finansowego, dołącza do telefonicznego przekrętu i daje się coraz bardziej wciągnąć do przestępczego półświatka.

Sezon 1.: 9 odcinków od 06.11.2019 – Kiedy poczciwy chłopak traci pracę w wyniku kryzysu finansowego, dołącza do telefonicznego przekrętu i daje się coraz bardziej wciągnąć do przestępczego półświatka.

W rolach głównych: Yosuke Sugino, Tomoya Maeno, Maika Yamamoto

Gatunki: Telewizyjne dramaty kryminalne, Seriale oparte na literaturze, Japońskie programy i seriale, Thrillery telewizyjne, Dramaty telewizyjne
Kategorie: Mocny, Trzymający w napięciu

Seth Meyers: Lobby Baby (2019)
film – 1g1m – polskie napisy

Znany z występów w „Saturday Night Live” gospodarz programu „Late Night” — Seth Meyers — wstaje zza biurka i opowiada o swoim życiu z dużą dawką pogodnego humoru.

UHD, 4K

W rolach głównych: Seth Meyers

Gatunki: Stand-upy, Komedie, Komedie polityczne
Kategorie: Błyskotliwy

Aktualizacja: kolejna dzisiejsza premiera


4 sezon Greenleaf (2016) | serial, sezon 1-4 |  6,3/10 | polskie napisy i lektor

Opis Netflix: Choć członkowie rodziny Greeleafów stoją na czele odłamu kościoła protestanckiego w Memphis, ich pracą i życiem osobistym rządzą chciwość, rozwiązłość i inne grzechy.

W rolach głównych: Merle Dandridge, Kim Hawthorne, Desiree Ross
Twórcy: Craig Wright

Premierowy odcinek serialu na Oprah Winfrey Network przyciągnął ponad 3 miliony widzów — najwięcej w historii kanału.


Sezon 1.: 13 odcików od 03.03.3017 – Choć członkowie rodziny Greenleafów stoją na czele wspólnoty protestanckiej w Memphis, ich pracą i życiem osobistym rządzą chciwość, rozwiązłość i inne grzechy.

Polskie napisy i lektor od 03.03.3017. Sezon 2.: 16 odcinków od 01.11.2017 – James odczuwa konsekwencje dawnego grzechu. Złość na Maca doprowadza Grace do szaleństwa. Jacob odkrywa mroczną stronę Basie’ego. Kevin próbuje odzyskać Charity.

Sezon 3.: 13 odcinków od 22.11.2018 – Ujawnione przez Mavis informacje kładą się długim cieniem na małżeństwie biskupa i pierwszej damy. Czy doprowadzi to do zmian na szczytach władzy w Calvary?

Sezon 4.: 10 odcinków od 6.11.2019 – Greenleafowie muszą wspólnie stawić czoło kryzysowi, kiedy Calvary zaczyna podlegać nowemu duszpasterstwu. Ich sojuszom zaczynają zagrażać skrywane sekrety.

 

Gatunki: Dramaty telewizyjne, Amerykańskie seriale i programy
Kategorie: Wzruszający


Film dziś usunięty

Despicable Me 3 / Gru, Dru i Minionki (2017)
film dla dzieci i młodzieży – 1g29m – polskie napisy i dubbing

Gdy nie udaje mu się aresztować złej dziecięcej gwiazdy z lat 80., Gru traci pracę, ale zyskuje nowego członka rodziny, ponieważ okazuje się, że ma brata bliźniaka.

Wszystkie filmy i seriale przeznaczone do usunięcia z oferty Netflix Polska oraz usunięte jak i premiery można na bieżąco śledzić w naszej wyszukiwarce na stronie https://www.nflix.pl/netflix-polska-lista-filmow-seriali/


Polecamy również

Premiera filmowa w ofercie HBO GO Polska – 6 listopada 2019

Netflix: Główny zwiastun, nowe zdjęcia i daty premiery filmu „Dwóch papieży” – w rolach głównych Anthony Hopkins i Jonathan Pryce

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...