Netflix: Główny zwiastun, nowe zdjęcia i daty premiery filmu “Dwóch papieży” – w rolach głównych Anthony Hopkins i Jonathan Pryce

Facebooktwitter


Netflix
ogłosił datę premiery i udostępnił główny zwiastun filmu Dwóch papieży. W głównych rolach Anthony Hopkins i Jonathan Pryce.

Film Dwóch papieży zadebiutuje w kinach od 13 grudnia 2019r. a w ofercie Netflix od 20 grudnia.

Anthony Hopkins i Jonathan Pryce w zakulisowej opowieści o punkcie zwrotnym w historii Kościoła Katolickiego. Film w reżyserii nominowanego do Oscara Fernando Meirellesa będzie można obejrzeć na Netflix już 20 grudnia 2019r.

  • Wygrana — Nagroda publiczności dla amerykańskiego filmu, Festwial Filmowy Mill Valley
  • Wygrana — Nagroda publiczności dla najlepszego pełnometrażowego filmu fabularnego, Międzynarodowy Festiwal Filmowy Hamptons
  • Wygrana — Nagroda publiczności dla najlepszego filmu fabularnego, Festiwal Filmowy Middleburg

Tym razem nominowani do Oscarów® reżyser „Miasta Boga” Fernando Meirelles i scenarzysta Anthony McCarten przeniosą na ekran opowieść odsłaniającą kulisy najbardziej dramatycznego dojścia do władzy ostatnich dwóch tysięcy lat. W 2012 roku kardynał Bergoglio (Jonathan Pryce), głęboko zawiedziony kierunkiem, w którym zmierza Kościół Katolicki, prosi papieża Benedykta (Anthony Hopkins), aby pozwolił mu przejść na emeryturę. Zamiast tego nękany wątpliwościami i stojący w obliczu skandalu Benedykt wzywa swojego najsurowszego krytyka i przyszłego następcę do Watykanu, aby wyjawić mu tajemnicę, która wstrząśnie podstawami Kościoła. Na tle toczącej się za murami Watykanu walki tradycji z postępem i poczucia winy z przebaczeniem, te dwie skrajnie różniące się postacie będą musiały stawić czoła przeszłości i znaleźć wspólny język. To wszystko, aby zapewnić przetrwanie Kościoła i nie stracić zaufania milionów wyznawców.
*Historia inspirowana prawdziwymi wydarzeniami

Nowe zdjęcia

Zdobywca pięciu nagród publiczności m.in: podczas Mill Valley Film Festival, Hamptons International Film Festival oraz Middleburg Film Festival.

W ROLACH GŁÓWNYCH: Anthony Hopkins i Jonathan Pryce
SCENARIUSZ: Anthony McCarten
REŻYSERIA: Fernando Meirelles


Dwóch papieży (2019) | film | 2g5m | 13+ | UHD, 4K | można pobrać | polskie napisy i lektor

Opis Netflix: W tym kameralnym filmie Fernando Meirellesa o przełomowym momencie w historii Kościoła katolickiego główne role grają Anthony Hopkins i Jonathan Pryce.

W rolach głównych: Anthony Hopkins, Jonathan Pryce, Juan Minujín

Gatunki: Filmy oparte na faktach, Filmy biograficzne, Dramaty
Kategorie: Intelektualne, Uczuciowe, Błyskotliwe, Mocne

Obsada: Anthony Hopkins, Jonathan Pryce, Juan Minujín


Polecamy również

Premiery i aktualizacje w ofercie Netflix Polska – 4-5 listopada 2019

Premiery filmowe w ofercie HBO GO Polska – 3 listopada 2019

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner