Premiery filmowe w ofercie HBO GO Polska – 3 listopada 2019

Facebooktwitter


Zgodnie z planem wydawniczym HBO GO Polska na listopad 2019r. swoją premierę w ofercie maja dziś 3 nowe filmy.

Dzisiejsze nowości

Kapitan Marvel / CAPTAIN MARVEL (2019) | film, akcja, science fiction | 119m | 12+ | polskie napisy i lektor
IMDb: 7/10

Lata dziewięćdziesiąte XX wieku. Galaktyczna wojna między dwiema obcymi rasami dociera na Ziemię, a Carol Danvers (Brie Larson) wraz z grupką sojuszników trafia w oko cyklonu i niespodziewanie staje się jedną z superbohaterek należących do grupy Avengersów. Widowiskowe kino akcji będące ekranizacją popularnego komiksu Roya Thomasa i Gene’a Colana. Obraz jest opowieścią o emancypacji młodej kobiety, która przeciwstawia się kultowi przemocy. Za jego reżyserię odpowiedzialni byli Anna Boden (serial The Affair) oraz Ryan Fleck (Całkiem zabawna historia). Odtwórczynią tytułowej roli jest laureatka Oscara i Złotego Globu Brie Larson (Pokój). Obok niej w filmie prezentują się: zdobywca canneńskiej Złotej Palmy Samuel L. Jackson (Jackie Brown), wyróżniony nagrodą Emmy Ben Mendelsohn (serial Bloodline), dwukrotnie nominowany do Oscara Djimon Hounsou (Krwawy diament) oraz Lee Pace (Strażnicy Galaktyki). Produkcja zarobiła ponad 1,1 miliarda dolarów na całym świecie.

Reżyseria: Anna Boden, Ryan Fleck
Obsada: Gemma Chan, Lee Pace, Brie Larson, Jude Law, Djimon Hounsou, Mckenna Grace, Ben Mendelsohn, Samuel L. Jackson
Kraj: USAParking
(2018) | film, dramat, romantyczny | 109m | 12+ | polskie napisy i lektor

2002 rok. Adrian (Mihai Smarandache) jest młodym poetą, który decyduje się opuścić swoją rodzinną Rumunię i zamieszkać w Hiszpanii. Chłopak pragnie zmienić swoje życie, zarobić trochę pieniędzy i nauczyć się hiszpańskiego. W Cordobie rozpoczyna pracę w salonie samochodowym. Pewnego dnia Adrian znajduje paczkę z płytą CD i plakatem grupy flamenco. Urzeka go muzyka i zdjęcie Marii (Belén Cuesta), która gra na gitarze basowej w zespole. Para spotyka się po koncercie na plaży. Tak rozpoczyna się ich pełen pasji, problemów i niespodzianek związek. Wyreżyserowana przez wyróżnionego Europejską Nagrodą Filmową Tudora Giurgiu (Superman, Spiderman or Batman) kameralna historia miłosna rumuńskiego poety i hiszpańskiej artystki. Obraz pokazuje wybuch skomplikowanej i pełnej emocji relacji, która raz na zawsze zmienia życie dwójki ludzi pochodzących z różnych światów. Odtwórcami głównych ról Mihai Smarandache (Dlaczego ja?), Belén Cuesta (Powołanie), Ariadna Gil (Labirynt fauna), Luis Bermejo (Syn zemsty) oraz Carmen Florescu (Ho Ho Ho).

Reżyseria: Tudor Giurgiu
Obsada: Ariadna Gil, Carmen Florescu, Belén Cuesta, Luis Bermejo, Ariadna Gil, Manuel Bandera, Belén Cuesta, Carlos Urban, Mihai Smarandache
Kraj: Rumunia


KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner