Netflix prezentuje oficjalny zwiastun nowego serialu “Daybreak”

Facebooktwitter


Netflix
opublikował dzisiaj oficjalny zwiastun nowego serialu Daybreak, który zadebiutuje w ofercie już 24 października 2019r.

Świat się skończył. Czas złapać za miecze i miotacze ognia, i zacząć zabawę. Czy naprawdę myśleliście, że apokalipsa będzie ponura? Premiera serialu „Daybreak” już 24 października — na Netflix.

W tym post-apokaliptycznym, przekraczającym granice gatunków serialu, kalifornijskie miasteczko Glendale zamieszkują grasujące w okolicy gangi osiłków, grupy gamerów, członkowie Klubu 4-H i inne przerażające plemiona, które walczą o przetrwanie u progu katastrofy nuklearnej (i to w dniu wielkiej imprezy…ups). DAYBREAK to opowieść o losach eklektycznej grupy ocalonych w tej dziwnej, zdradzieckiej rzeczywistości. Serial to po części saga o samurajach, po części opowieść o dojrzewaniu, z domieszką Battle Royale. DAYBRAKE to serial dla Generacji A (A jak Apokalipsa! Kumasz?) przeznaczony dla widzów pełnoletnich.


Daybreak | serial, sezon 1 | 16+ | można pobrać | polskie napisy

Opis Netflix: Bohaterem tego dowcipnego serialu jest nastoletni outsider poszukujący swojej zaginionej sympatii w postapokaliptycznym świecie pełnym zombie i gangów rodem z Mad Maxa.

Gatunki: Seriale na podstawie komiksów, Seriale i programy dla nastolatków, Seriale komediowe, Horrory telewizyjne, Amerykańskie seriale i programy, Programy i seriale akcji i przygodowe
Kategorie: O nietypowej tematyce, Zabawne, Emocjonujące


Czytaj również:

Netflix Polska: Filmy i seriale usunięte z oferty – 15 września 2019r.

Premiery filmowe i serialowe w ofercie Netflix Polska – 15 września 2019

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner