Premiery filmowe w ofercie Netflix Polska – 14 czerwiec 2019

Facebooktwitter

netflix The Emoji Movie
Zgodnie z naszą nieoficjalną listą premier w ofercie Netflix Polska na czerwiec 2019 oraz z planem wydawniczym Netflix Polska na czerwiec 2019 swoją premierę w ofercie Netflix Polska miały wczoraj filmy:

The Emoji Movie / Emotki. Film (2017) | film animowany – 1g26m – można pobrać | polskie napisy i dubbing
IMDb:

Opis Netflix: W Tekstopolis, gdzie każda z emotek ma wyrażać tylko jedną emocję, Gene jest odmieńcem, bo potrafi wyrazić więcej. I właśnie dlatego próbuje stać się „normalny”.

W rolach głównych: T.J. Miller, James Corden, Anna Faris

Emotki. Film – zwiastun

Gatunki: Komedie familijne, Filmy familijne i dla dzieci, Komedie
Kategorie: Fantazyjne, Emocjonujące

Obsada: T.J. Miller, James Corden, Anna Faris, Maya Rudolph, Steven Wright, Jennifer Coolidge, Patrick Stewart, Christina Aguilera, Sofía Vergara, Rachael Ray

Opis dystrybutora: Wszyscy mamy emocje. Okazuje się, że mają je także… emotikony. Animowana komedia zabierze nas do sekretnego świata naszych telefonów. Czeka nas mnóstwo, cóż, emocji właśnie i przygód, jakie tylko możemy sobie wyobrazić, zaglądając do naszych telefonów.

– Każdego dnia wysyłamy w świat ponad 6 miliardów emotikonów. Tak naprawdę stały się one odrębnym językiem, na zawsze zmieniając naszą kulturę. Ich siłą jest prostota i zabawny sposób, który pozwala nam wyrazić nas samych. I o tym właśnie jest ten film – o wyrażaniu siebie – opowiada Krstine Belson, szefowa Sony Pictures Animation.

Life Overtakes Me / Pokonani przez życie (2019)
film – 40m – polskie napisy i lektor 

Setki straumatyzowanych dzieci uchodźców, którzy trafili do Szwecji, uciekają od życiowych trudności w przypominający śpiączkę stan zwany syndromem rezygnacji.

Murder Mystery / Zabójczy rejs (2019)
film – 1g37m – polskie napisy i lektor 

Podczas długo wyczekiwanej podróży do Europy nowojorskie małżeństwo próbuje rozwiązać zagadkę tajemniczego morderstwa na jachcie pewnego miliardera.

UHD, 4K, HDR, Dolby Vision.

 

Zabójczy rejs – zwiastun

Nowojorski policjant (Adam Sandler) w końcu zabiera swoją żonę (Jennifer Aniston) na długo obiecywane wakacje w Europie. Dzięki przypadkowemu spotkaniu w samolocie para otrzymuje zaproszenie na jacht należący do starszego miliardera Malcolma Quince’a. Gdy ten zostaje zamordowany, małżonkowie stają się głównymi podejrzanymi w sprawie rodem z klasycznego kryminału. W „Zabójczym rejsie” obok Sandlera i Aniston zobaczymy również całą plejadę zagranicznych gwiazd.

Shaft (2000)
film – 1g39m – – 6,8/10 – polskie napisy i lektor 

Walter Wade Jr. zostaje aresztowany za morderstwo, ale po wpłaceniu kaucji ucieka do Szwajcarii. Dwa lata później powraca do Nowego Jorku.

Powrót do oferty od 14.06.2019.

Czytaj również:

Nowy serial HBO „Euforia” | Zendaya w roli głównej, Drake jako producent wykonawczy zadebiutuje już 17 czerwca w HBO i HBO GO

Lód płonie – nowy film dokumentalny Leonardo DiCaprio o zmianach klimatycznych dostępny już w HBO GO, premiera na antenie HBO 4 lipca 2019r.

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...