Netflix Polska – jutro premiera 3. sezonu serialu Vikings / Wikingowie (2013)

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 5]

Netflix Polska zmienił datę premiery trzeciego sezonu serialu Vikings / Wikingowie (2013) z 26 czerwca na 23 czerwca 2016 r., czyli na dzień jutrzejszy.

Dziś otrzymaliśmy tę informację.

Wyprawa wikingów odkrywa nowy świat, o którym dowiedziała się w drugim sezonie serialu. Podczas gdy Ragnar próbuje odnaleźć się w roli króla, jego syn Bjorn, była żona Lagertha (obecnie Jarl Ingstad), księżniczka Aslaug oraz brat Rollo mierzą się z trudnościami, jakie przynoszą im miłość, przywództwo i życie osobiste. Ragnar musi bardzo uważać na króla Ecberta, mądrego i bezlitosnego władcę Wessex, który pomimo obietnicy długiej przyjaźni może zagrozić jego pokojowym planom. W nieskończonej wojnie między religiami, Floki nabiera jeszcze większych podejrzeń w stosunku do Athelstana, rozdartego między chrześcijańskim bogiem a bóstwami północy.

KOMENTARZE:

10 myśli nt. „Netflix Polska – jutro premiera 3. sezonu serialu Vikings / Wikingowie (2013)

  1. Z tego, co widziałem, to w lipcu na Netfliksie ma wylądować m.in Pandemic, Holidays i The Invitation. Wiadomo, czy na polskim też je zobaczymy?

    • Jeszcze nie mamy pełnej informacji o premierach na lipiec, ale z tego co mamy to nie będzie tych tytułów – info na dziś.

  2. Kiedyś się o to pytałem, ale chyba nie było odpowiedzi, więc zapytam raz jeszcze.
    Czy wersja serialu dostępna na netflixie jest bez cenzury?

    • znalazlem w necie wcześniej wycięte sceny z wersji ocenzurowanej i losowo je sprawdziałem – BYŁY. wydaje mi się więc, że jest udostępniona wersja bez cenzury. 🙂

  3. Mam pytanie.Czy liczba polskich tytułow czy to z dubingiem czy to z napisami czy to z lektorem w Polsce jest większa od tureckich tytułów w Turcji?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Proszę wpisać znaki z obrazka [wielkość ma znaczenie]

Loading Disqus Comments ...
Loading Facebook Comments ...