Netflix Polska – dzisiejsze aktualizacje (23.06.2016)

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 2]

Nowy film dziś udostępniony przez Netfix Polska to Eega (2012).

Polskie napisy dostępne w filmie Dangerous Beauty / Niebezpieczna piękność (1998), Entrapment / Osaczeni (1999), w komedii sensacyjnej The Man Who Knew Too Little / Człowiek, który wiedział za mało (1998) i w dokumencie Nova: Mind of a Rampage Killer (2013).

Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią, 3. sezon serialu Vikings / Wikingowie (2013) trafił dziś do biblioteki nagrań Netflix Polska. Polskiej wersji językowej brak.

Polski lektor dostępny w sezonie 4-5 serialu Pretty Little Liars / Słodkie kłamstewka (2010) oraz we wszystkich sezonach serialu Gossip Girl / Plotkara (2007) za wyjątkiem kilku odcinków. Polskie napisy trafiły do dokumentu Richard Pryor: Icon (2014) [Edek].

Polskie napisy trafiły do 1-2 sezonu serialu Fresh Meat (2011) oraz Special Ops Mission (2009) [Edek]. Polski lektor dostępny w całym 5-6 sezonie serialu The Vampire Diaries / Pamiętniki Wampirów (2009) oprócz odcinka S6:E11 [Tomek/Edek].

Polski lektor dostępny w odcinkach nr 8, 9 i 10 pierwszego sezonu serialu Sense8 (2015) – brakuje go już tylko w odcinkach 11 oraz 12 [Kwolik].

KOMENTARZE:

20 myśli nt. „Netflix Polska – dzisiejsze aktualizacje (23.06.2016)

   • Przy okazji zapytajcie czy planują dać napisy albo lektora do Batmanów Nolana

   • Na pewno planują. Do czasu oficjalnego wejścia do Polski muszą mieć wszystko dostępne po Polsku. Problem w tym, że nie można się dowiedzieć kiedy to konkretnie nastąpi 🙁

 1. Mnie wystarczy, że w lipcu będzie 2 sezon „Marco Polo”, bardzo dobrze zapowiadający się „Stranger Things” i brytyjska „Marcella”. Poza tym mam jeszcze parę innych tytułów do nadrobienia.

 2. Janku można by było zapytać przedstawiciela czy w ogóle zamierzają na naszym rynku udostępnić kiedykolwiek jakiś film, który był hitem kinowym. Mówię tutaj o filmach 1-3 letnich. Czekają z wykupieniem praw na oficjalne wejście? Z filmami jest bardzo słabo u nas. Pojawienie się porządnych produkcji na pewno skłoniłoby wiele osób do wykupienia abonamentu.

  • Prawa do nowości z najważniejszych wytwórni posiadają u nas HBO i Canal+ i nie zanosi się na żadną zmianę pod tym względem.

   • prawa nie są wieczne i pod koniec roku cześć się kończy,zobaczymy jak to Netflix wykorzysta

   • Dokładnie tak. Zresztą Netflix dokładnie to wie. Zastanawia mnie dlaczego nic wykupują.

  • Też jestem ciekaw dzisiaj znowu im przyspamiłem że brakuje do tego odcinka lektora bo od ponad tygodnia nic się nie dzieje.

   • Codziennie ich spamuje i usilnie twierdzą że to błąd a naprawić nie potrafią

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Proszę wpisać znaki z obrazka [wielkość ma znaczenie]

Loading Disqus Comments ...
Loading Facebook Comments ...