Netflix Polska: Premiery i aktualizacje w ofercie, nowe filmy przeznaczone do usunięcia (12.02.2019)

Facebooktwitter

netflix Romance is a bonus book S1 Zgodnie z naszą wcześniejszą zapowiedzią w ofercie Netflix Polska debiutują dziś nowe odcinki serialu:

3 i 4 odcinek 1. sezonu Romance is a bonus book (2019) | serial, sezon 1, 4 odcinki | 13+ | można pobrać | polskie napisy

Opis Netflix: Utalentowany pisarz, który jest najmłodszym redaktorem naczelnym w swoim wydawnictwie, zostaje uwikłany w życie byłej copywriterki, która desperacko szuka pracy.

W rolach głównych:Lee Jong-suk, Lee Na-young, Jung Eugene
Obsada: Lee Jong-suk, Lee Na-young, Jung Eugene, Wi Ha-jun, Kim Tae-woo, Kim Yu-mi, Cho Han-cheul, Kim Sun-young
Gatunki: Koreańskie programy i seriale, Dramaty telewizyjne, Programy komediowe, Seriale romantyczne
Kategorie: Sentymentalne, Romantyczne

S1O3 – 3. Odcinek 3 – 65m

netflix Romance is a bonus book S1E3

Eun-ho chce się dowiedzieć, co się dzieje z Dan-i. Ta zaś spotyka Ji Seo-juna podczas szukania pokoju do wynajęcia. Później przydarza się jej coś miłego.

S1O4 – 4. Odcinek 4 – 65m

Netflix Romance Is a Bonus Book S1E4

Eun-ho nie potrafi sobie przypomnieć, co robił zeszłej nocy. Dan-i wpada na psa Seo-juna i zgadza się pójść na ramen z nowym przyjacielem, który mieszka po sąsiedzku.

Romance Is a Bonus Book: Sezon 1 (zwiastun)
Kang Dan-i chce wznowić swoją karierę po rozwodzie, ale okazuje się to trudniejsze, niż myślała. Zaczyna więc pracować w wydawnictwie przyjaciela.

Nowy odcinek będzie pojawiał się w ofercie co wtorek


Wczoraj zadebiutował w ofercie Netflix Polska także nowy odcinek serialu:

netflix Black Lightning S2
12 odcinek 2. sezonu Black Lightning (2018) | serial, sezon 1-2 | 13+ | można pobrać | polskie napisy i lektor
IMDb: 6.4/10

Opis Netflix: Dyrektor szkoły i były superbohater, Jefferson Pierce, wraca do akcji jako legendarny Black Lightning, gdy pewien gang zaczyna grozić jego rodzinie.

W rolach głównych: Cress Williams, James Remar, Marvin ‘Krondon’ Jones III
Obsada: Cress Williams, James Remar, Marvin ‘Krondon’ Jones III, Jill Scott, China Anne McClain, Damon Gupton, Nafessa Williams, Christine Adams, Jordan Calloway
Gatunki: Seriale i programy, Seriale akcji i przygodowe, Seriale o superbohaterach i bohaterach komiksów, Dramaty telewizyjne, Seriale science fiction i fantasy, Amerykańskie seriale i programy
Kategorie: Brutalne, Emocjonujące, Mocne

Cress Williams („Prison Break”) gra pierwszego afroamerykańskiego superbohatera DC, który doczekał się własnego serialu.

 

Sezon 1: Dyrektor szkoły i były superbohater, Jefferson Pierce, wraca do akcji jako legendarny Black Lightning, gdy pewien gang zaczyna grozić jego rodzinie.

Sezon 2: Jefferson musi poradzić sobie z szokującymi informacjami oraz nowymi zagrożeniami ze strony Tobiasa. Tymczasem Freeland domaga się sprawiedliwości dla „ludzi z kapsuł”.

S2O12 – 12. Księga tajemnic, rozdział drugi: Sprawiedliwi i niesprawiedliwi – 43m

netflix Black Lightning S2E12

Jennifer zmaga się z burzą emocji, Lynn zdaje sobie sprawę, że ktoś ją śledzi, a Anissa stara się za wszelką cenę pomóc kobiecie powiązanej z Setką.

Black Lightning: Sezon 2 (zwiastun)

Black Lightning kontynuuje walkę z okrutnym Tobiasem i robi wszystko, by uratować Freeland. Na szczęście może przy tym liczyć na pomoc swoich córek, Anissy i Jennifer.


KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...