Netflix Polska: Premiery i aktualizacje w ofercie (19.08.2018)

Facebooktwitter

netflix Underworld Blood Wars
[ AKTUALIZACJE ] Zgodnie z naszą nieoficjalną listą premier w ofercie Netflix Polska na sierpień 2018r. i planem wydawniczym Netflix Polska na sierpień 2018r. dziś swoją premierę w ofercie ma nowy film:

Underworld: Blood Wars / Underworld: Wojny krwi (2016) | film | 1g31m | 16+ | można pobrać | polskie napisy i lektor
IMDb: 5.8/10

Aby zapewnić bezpieczeństwo swojej córce, będąca szafarką śmierci w armii wampirów Selene walczy z budzącym postrach Lykanem Mariusem i niegodziwą wampirzycą Semirą.

W rolach głównych: Kate Beckinsale, Theo James, Tobias Menzies
Obsada: Kate Beckinsale, Theo James, Tobias Menzies, Lara Pulver, Charles Dance, James Faulkner, Peter Andersson, Clementine Nicholson, Bradley James, Daisy Head, Oliver Stark
Gatunki: Akcja i przygoda, Thrillery akcji, Filmy science fiction i fantasy, Filmy akcji science fiction i fantasy, Filmy fantasy
Kategorie: Zastrzyk adrenaliny, Brutalne, Mroczne, Emocjonujące
Reżyser: Anna Foerster


Zgodnie z naszą wcześniejszą zapowiedzią przedwczoraj zadebiutował w ofercie Netflix Polska także nowy odcinek serialu:

netflix shooter s3
9 odcinek 3. sezonu Shooter / Strzelec (2016) | serial, sezon 1-3 | 16+ |  7,1/10 | można pobrać | polskie napisy i lektor
IMDb: 7.6/10

Były snajper Marines powraca do służby, aby udaremnić zamach na prezydenta Stanów Zjednoczonych. Wkrótce zostaje oskarżony o morderstwo, którego nie popełnił.

W rolach głównych: Ryan Phillippe, Omar Epps, David Marciano
Obsada: Ryan Phillippe, Omar Epps, Cynthia Addai-Robinson, David Marciano, Shantel VanSanten, Tom Sizemore, Eddie McClintock, Josh Stewart
Gatunki: Seriale i programy, Programy i seriale kryminalne, Seriale akcji i przygodowe, Dramaty telewizyjne, Telewizyjne dramaty kryminalne, Amerykańskie seriale i programy
Twórca: John Hlavin

Sezon 1: Emerytowany snajper ma pomóc udaremnić spisek na prezydenta Stanów Zjednoczonych, ale sam staje się głównym podejrzanym. Zrobi wszystko, by oczyścić swoje imię.

Sezon 2: Ledwo Bob Lee Swagger uporał się z jednym konfliktem, a już czeka go kolejny, w którym znów znajdzie się w samym środku akcji.

Sezon 3: W sezonie 3 tego trzymającego w napięciu serialu Bob Lee Swagger po raz kolejny musi walczyć o życie — tym razem próbując wyjaśnić spisek, który bardzo mocno go dotyka.

S3:O9 – 9. Pies Alfa – 42min
netflix the shooter S3E9

Bob Lee chce dopaść Bamę Juniora, co doprowadza do konfliktu z Julie. Isaac i Nadine spotykają się z prezydenckim szefem sztabu.

Następny odcinek serialu pojawi się w ofercie od 24 sierpnia 2018r.

KOMENTARZE:

2 komentarze do “Netflix Polska: Premiery i aktualizacje w ofercie (19.08.2018)

    • 19.08.2018 o 19:12
      Bezpośredni odnośnik

      A czy ktoś wie dlaczego nie ma i kiedy będzie dubbing/polskie tłumaczenie/napisy polskie do pierwszej części filmu “Auta”? – bo zaraz zapowiadany jest powrót na HBO GO – czyli może się zdarzyć usunięcie tego filmu, tymczasem brakuje możliwości oglądania filmu przez najmłodszych (dubbing/polskie tłumaczenie) czy troszkę starszych – polskie napisy;-)

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner