Netflix Polska: Premiery i aktualizacje w ofercie (28.05.2018)

Facebooktwitter


Zgodnie z planem wydawniczym Netflix Polska na maj 2018r. dziś swoją premierę w ofercie ma nowy, 18 odcinek 3. sezonu serialu:

Supergirl (2015) – serial, sezon 1-3 – 7,4/10 – 13+ – można pobrać – polskie napisy i lektor
IMDb: 6.5/10

Aby uniknąć katastrofy, Kara Danvers ujawnia swoje moce i prawdziwą tożsamość — jest Supergirl, czyli kuzynką Supermana broniącą National City przed niebezpieczeństwem.

W rolach głównych: Melissa Benoist, Mehcad Brooks, Chyler Leigh
Gatunki: Seriale i programy, Seriale akcji i przygodowe, Seriale o superbohaterach i bohaterach komiksów, Seriale science fiction i fantasy, Amerykańskie seriale i programy
Twórcy: Greg Berlanti, Andrew Kreisberg, Ali Adler

Sezon 1: Nieśmiała Kara Danvers, asystentka trzęsącej mediami Cat Grant, ukrywa swoją prawdziwą tożsamość — tak naprawdę nazywa się Kara Zor-El i jest kuzynką Supermana.

Sezon 2: Kara ma coraz większy problem z łączeniem życia dziennikarki i superbohaterki. Sprawy nie ułatwiają nowy roans, nowy szef i jej kuzyn, Superman, który wpadł z wizytą.

Sezon 3: Kara zaprzyjaźnia się z Leną Luther, a jej alter ego — Supergirl — musi pokonać nowego groźnego złoczyńcę w Reign, który dysponuje nadzwyczajną mocą.

S3:O18 – 18. Schronienie przed burzą – 42m

Reign nabiera sił po przejęciu mocy Pestilence i Purity. Jest teraz potężniejsza niż kiedykolwiek — i postanawia znaleźć Ruby.

Kolejne odcinki będą się pojawiać w ofercie co poniedziałek.


Czytaj również:

Oferta Netflix Polska na czerwiec 2018 – planowane premiery – lista i materiały wideo 

Premiery w ofercie Netflix Polska (28.05.2018)

Premiery i aktualizacje w ofercie Netflix Polska (26.05.2018)


 

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner