Netflix Polska: Premiery i aktualizacje w ofercie – 28 lutego 2020r

Facebooktwitter

Oferta Netflix Polska powiększyła się dziś o dwa nowe filmy, cztery nowe seriale oraz nowy sezon serialu Formula 1: Jazda o życie i Wieczna wiedźma. Jeden film został dziś usunięty z oferty, a jeden serial zostanie z niej usunięty 29 marca 2020r.

Dzisiejsze nowości

2. sezon Formula 1: Jazda o życie / Formula 1: Drive to Survive (2019) | serial, sezon 1-2 | UHD, 4K, Dolby Atmos | polskie napisy i lektor

Opis Netflix: Kierowcy, menedżerowie i właściciele zespołów żyją w pośpiechu, zarówno na torze, jak i poza nim. Zobacz, jak wygląda sezon zażartej rywalizacji w Formule 1.

Od 2. sezonu HDR i Dolby Vision.

Sezon 1.: 10 odcinków – Kierowcy, menedżerowie i właściciele zespołów żyją w pośpiechu, zarówno na torze, jak i poza nim. Zobacz, jak wygląda sezon zażartej rywalizacji w Formule 1.

Sezon 2.: 10 odcinków od 28.02.2020 – 2019 — sezon zerwanych sojuszy i zażartej rywalizacji. Największe sławy Formuły 1 zmieniają zespoły.

Gatunki: Sportowe filmy dokumentalne, Amerykańskie seriale i programy, Dokumentalne
Kategorie: Emocjonujący

Zajrzyj za kulisy sezonu 2019 i poznaj prawdziwą twarz tych, którzy na torze skrywają ją pod kaskiem.

All The Bright Places / Wszystkie jasne miejsca (2020)
film – 1g48m – polskie napisy i lektor

Dwójka doświadczonych przez los nastolatków zbliża się do siebie w czasie zwiedzania wspaniałych atrakcji w amerykańskim stanie Indiana.

UHD, 4K, HDR, Dolby Vision, Dolby Atmos

W rolach głównych: Elle Fanning, Justice Smith, Luke Wilson

Gatunki: Filmy dla nastolatków, Dramaty, Dramaty romantyczne, Filmy romantyczne
Kategorie: Mroczny, Wzruszający, Romantyczny

Zmagająca się z żałobą po stracie siostry introwertyczna Violet Markey (Elle Fanning) odkrywa ponownie radość życia, kiedy poznaje ekscentrycznego i nieprzewidywalnego Theodore’a Fincha (Justice Smith). Na podstawie bestsellerowej powieści Jennifer Niven.

Celal and Ceren (2013)
film – 1g49m – 6,16/10 – polskie napisy

Po ostrej imprezie Ceren traci swoją długoletnią dziewczynę Celal i będzie musiał bardzo się postarać, by odzyskać jej serce.

Powrót do oferty od 28.02.2020

W rolach głównych: Şahan Gökbakar, Ezgi Mola, Gökçen Gökçebağ

Gatunki: Filmy tureckie, Komedie, Komedie romantyczne, Filmy romantyczne
Kategorie: Romantyczny

Queen Sono (2020)
serial – polskie napisy i lektor

Agentka południowoafrykańskiego wywiadu, Queen Sono, zostaje wplątana w zawiłą sieć nieczystych interesów i polityki, próbując odkryć prawdę o śmierci swojej matki.

UHD, 4K

Sezon 1.: 6 odcinków od 28.02.2020 – Agentka południowoafrykańskiego wywiadu, Queen Sono, zostaje wplątana w zawiłą sieć nieczystych interesów i polityki, próbując odkryć prawdę o śmierci swojej matki.

W rolach głównych: Pearl Thusi, Vuyo Dabula, Loyiso Madinga
Twórcy: Kagiso Lediga

Gatunki: Dramaty telewizyjne, Seriale akcji i przygodowe
Kategorie: Emocjonujący

Restaurants on the Edge / Restauracje na krawędzi (2020)
serial – polskie napisy

Eksperci od dobrego jedzenia i wystroju wnętrz podróżują po świecie i przywracają do formy upadające restauracje, czerpiąc przy tym inspirację z lokalnej kultury.

UHD, 4K

Sezon 1.: 6 odcinków od 28.02.2020 – Eksperci od dobrego jedzenia i wystroju wnętrz podróżują po świecie i przywracają do formy upadające restauracje, czerpiąc inspirację z lokalnej kultury.

W rolach głównych: Nick Liberato, Karin Bohn, Dennis Prescott

Gatunki: Reality TV o domu i ogrodzie, Seriale kulinarne i podróżnicze, Styl życia, Kanadyjskie programy i seriale, Reality TV
Kategorie: Pogodny

The Endless Trench / Wieczny okop (2019)
film – 2g27m – 0/10 – polskie napisy

Aby uniknąć kary, republikański weteran hiszpańskiej wojny domowej z pomocą żony ukrywa się w domu przez ponad 30 lat. Film oparty na faktach.W rolach głównych: Antonio de la Torre, Belén Cuesta, Vicente Vergara

Gatunki: Filmy hiszpańskie, Dramaty, Dramaty polityczne, Filmy i seriale historyczne, Dramaty historyczne
Kategorie: Oszczędny w środkach, Wzruszający

Toy Boy (2019)
serial – polskie napisy

Striptizer zostaje zwolniony warunkowo z malagijskiego więzienia po siedmiu latach odsiadki. Na wolności próbuje udowodnić, że kochanka wrobiła go w morderstwo jej męża.

UHD, 4K

Sezon 1.: 13 odcinków od 28.02.2020 – Striptizer zostaje zwolniony warunkowo z malagijskiego więzienia po siedmiu latach odsiadki. Na wolności próbuje udowodnić, że kochanka wrobiła go w morderstwo jej męża.

W rolach głównych: Jesús Mosquera, Cristina Castaño, María Pedraza
Twórcy: César Benítez, Juan Carlos Cueto, Rocío Martínez Llano

Gatunki: Telewizyjne dramaty kryminalne, Seriale i programy hiszpańskie, Seriale w konwencji thrillera, Dramaty telewizyjne
Kategorie: Mocny, Trzymający w napięciu

Unstoppable / Niepowstrzymane (2020)
serial – polskie napisy

Grupa przyjaciółek wyrusza w podróż, która ma być przygodą ich życia. Niestety pasażerka na gapę krzyżuje im plany.

UHD, 4K

Sezon 1.: 10 odcinków od 28.02.2020 – Grupa przyjaciółek wyrusza w podróż, która ma być przygodą ich życia. Niestety pasażerka na gapę krzyżuje im plany.

W rolach głównych: Tessa Ia, Bárbara López, Lucía Uribe
Twórcy: Diego Martínez Ulanosky

Gatunki: Meksykańskie programy i seriale, Latynoamerykańskie seriale i programy, Dramaty telewizyjne
Kategorie: Dziwaczny, Wzruszający

2. sezon Wieczna wiedźma / Always a Witch (2019) | serial, sezon 1-2 | UHD, 4K | polskie napisy

Opis Netflix: Młoda XVII-wieczna czarownica podróżuje w czasie, by uratować ukochanego mężczyznę. W tym celu musi odnaleźć się w dzisiejszej Cartagenie i pokonać nikczemnego rywala.

W rolach głównych: Angely Gaviria, Óscar Casas, Sofía Araujo
Twórcy: Ana María Parra

Autorką serialu na motywach książki I. Chacón „Yo, Bruja” jest Ana M. Parra („Cuando Vivas Conmigo”, „La Nocturna”).Sezon 1.: 10 odcinków od 1.02.2019 – Młoda XVII-wieczna czarownica podróżuje w czasie, by uratować ukochanego mężczyznę. W tym celu musi odnaleźć się w dzisiejszej Cartagenie i pokonać nikczemnego rywala.

Sezon 2.: 8 odcinków od 28.02.2020 – Odkąd Carmen ujawniła swoją magiczną naturę w mediach społecznościowych jej popularność stale rośnie. Jednak wyjawienie sekretu przynosi jej też sporo kłopotów.

Gatunki: Seriale fantasy, Seriale oparte na literaturze, Seriale i programy dla nastolatków, Latynoamerykańskie seriale i programy, Dramaty telewizyjne, Seriale komediowe
Kategorie: Wzruszający


Film dziś usunięty

Be Here Now / Be Here Now: The Andy Whitfield Story (2015)
film – 1g49m – 5,73/10 – polskie napisy

Poznaj historię niełatwej życiowej walki aktora Andy’ego Whitfielda, który na planie serialu „Spartakus: Krew i piach” dowiedział się, że cierpi na nowotwór.

Serial dostępny tylko do 28 marca 2020r

Reign / Nastoletnia Maria Stuart (2013)
serial – 8,59/10 – polskie napisy i lektor

Ten widowiskowy dramat historyczny opowiada o dojściu do władzy Marii Stuart, królowej Szkocji, i o jej zmaganiach z politycznymi i miłosnymi intrygami.

Wszystkie filmy i seriale przeznaczone do usunięcia z oferty Netflix Polska oraz usunięte jak i premiery można na bieżąco śledzić w naszej wyszukiwarce na stronie https://www.nflix.pl/netflix-polska-lista-filmow-seriali/


Polecamy również

Amazon Prime Video Polska: Premiera nowego odcinka serialu „Star Trek: Picard”

Premiery i aktualizacje w ofercie Netflix Polska – 27 lutego – w tym nowy sezon serialu „Altered Carbon”

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner