Zieliński, Koman, Frycz, Bukowski, Mozil i… TEDE na planie nowego, tajemniczego serialu!

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 3.2]

Nowy serial (2)-1
Wojciech Zieliński i Jacek Koman, gwiazdy głośnego serialu „Prokurator”, po raz pierwszy od lat spotkali się na planie nowej, wspólnej produkcji! Oprócz nich na ekranie pojawią się jeszcze Olga Frycz, Marek Bukowski, a także znani muzycy – Czesław Mozil i raper TEDE! Czyżby szykował się serialowy hit tej jesieni?

Doświadczone nazwiska w branży oraz zaskakujące debiuty w nowej, owianej tajemnicą produkcji. W odcinkach zagadkowego serialu pojawią się bowiem: Wojciech Zieliński, Jacek Koman, Olga Frycz i Marek Bukowski, a także Czesław Mozil oraz Jacek ‚Tede’ Graniecki.  Mimo, iż pojawienie się nie-aktorów w produkcji serialowej jest nieco zaskakujące, to obaj muzycy mają już  za sobą pierwsze doświadczenia aktorskie. Czesław Mozil oprócz dubbingowania filmów, zagrał niedawno tytułową rolę w „Szkoła uwodzenia Czesława M”.  Tede miał zaś okazję pojawić się wcześniej na planie kilku popularnych seriali telewizyjnych.

Nowy serial (4)-1

Eleganckie, ale nieco mroczne wnętrza, intrygująca atmosfera i zastanawiające postacie – tak prezentują się zdjęcia z planu, które nie zdradzają jednak zbyt wiele. Czy będzie to nowy, wciągający serial kryminalny lub detektywistyczny?

Nowy serial (3)-1 Nowy serial (1)-1

Niebawem wszystko się wyjaśni…


Czytaj również: Netflix prezentuje nową zapowiedź 2. sezonu serialu „Stranger Things” (2016) i zdradza tytuły odcinków i Aktualizacje i premiery w ofercie Netflix Polska (10.10.2017)


KOMENTARZE:

Jedna myśl nt. „Zieliński, Koman, Frycz, Bukowski, Mozil i… TEDE na planie nowego, tajemniczego serialu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Proszę wpisać znaki z obrazka [wielkość ma znaczenie]

Loading Disqus Comments ...
Loading Facebook Comments ...