Zieliński, Koman, Frycz, Bukowski, Mozil i… TEDE na planie nowego, tajemniczego serialu!

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 3.2]

Nowy serial (2)-1
Wojciech Zieliński i Jacek Koman, gwiazdy głośnego serialu „Prokurator”, po raz pierwszy od lat spotkali się na planie nowej, wspólnej produkcji! Oprócz nich na ekranie pojawią się jeszcze Olga Frycz, Marek Bukowski, a także znani muzycy – Czesław Mozil i raper TEDE! Czyżby szykował się serialowy hit tej jesieni?

Doświadczone nazwiska w branży oraz zaskakujące debiuty w nowej, owianej tajemnicą produkcji. W odcinkach zagadkowego serialu pojawią się bowiem: Wojciech Zieliński, Jacek Koman, Olga Frycz i Marek Bukowski, a także Czesław Mozil oraz Jacek ‚Tede’ Graniecki.  Mimo, iż pojawienie się nie-aktorów w produkcji serialowej jest nieco zaskakujące, to obaj muzycy mają już  za sobą pierwsze doświadczenia aktorskie. Czesław Mozil oprócz dubbingowania filmów, zagrał niedawno tytułową rolę w „Szkoła uwodzenia Czesława M”.  Tede miał zaś okazję pojawić się wcześniej na planie kilku popularnych seriali telewizyjnych.

Nowy serial (4)-1

Eleganckie, ale nieco mroczne wnętrza, intrygująca atmosfera i zastanawiające postacie – tak prezentują się zdjęcia z planu, które nie zdradzają jednak zbyt wiele. Czy będzie to nowy, wciągający serial kryminalny lub detektywistyczny?

Nowy serial (3)-1 Nowy serial (1)-1

Niebawem wszystko się wyjaśni…


Czytaj również: Netflix prezentuje nową zapowiedź 2. sezonu serialu „Stranger Things” (2016) i zdradza tytuły odcinków i Aktualizacje i premiery w ofercie Netflix Polska (10.10.2017)


KOMENTARZE:

Jedna myśl nt. „Zieliński, Koman, Frycz, Bukowski, Mozil i… TEDE na planie nowego, tajemniczego serialu!

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
Loading Facebook Comments ...