Aktualizacje i premiery w ofercie Netflix Polska (10.10.2017)

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 2.8]

netflix-after-trek-bg-1
[AKTUALIZACJA] Zgodnie z  planem wydawniczym Netflix Polska na październik 2017r. dziś swoją premierę w ofercie ma 3 odcinek 1. sezonu serialu:

After Trek (2017) – serial, sezon 1 – 13+ – polskie napisy
Gospodarz programu i zaproszeni goście między innymi omawiają cotygodniowe przygody bohaterów „Star Trek: Discovery” oraz przytaczają ciekawostki i zakulisowe nowinki.

W rolach głównych: Matt Mira
Gatunki: Stand-upy komediowe i talk showy, Seriale i programy, Amerykańskie seriale i programy

S1:O3 – 3. Odcinek 3 – 43 min
netflix-after-trek-S1E3


Dzisiejsza nowością w ofercie jest stand-up:

netflix-Christina P Mother Inferior-bg-1Christina P: Mother Inferior (2017) – stand-up – 59m – 16+ – można pobrać – polskie napisy
Christina Pazsitzky przybywa do Seattle, aby podzielić się swoim kąśliwym podejściem do rzeczywistości. Opowie o swoim dzieciństwie, starzeniu się i koszmarze porodu.

W rolach głównych: Christina Pazsitzky
Gatunki: Stand-upy komediowe i talk showy, Komedie, Stand-upy
Reżyser: Jay Karas


Czytaj również: Netflix Polska: Aktualizacje w ofercie (09.10.2017) i Netflix Polska: Kilkanaście filmów dostępnych w ofercie tylko do dnia 14 października 2017r.


Polski lektor dostępny w:

netflix-Ajin-bg-1
całym 1. sezonie AJIN: Demi-Human (2016) – serial anime, sezon 1-2 – 16+ – można pobrać – polskie napisy i lektor
Nastolatek odkrywa, że jest Ajinem i ucieka, zanim rząd ma szansę przeprowadzić na nim eksperymenty. Inni Ajinowie chcą walczyć — musi wybrać, po czyjej stronie stanąć.

W rolach głównych: Mamoru Miyano, Yoshimasa Hosoya, Jun Fukuyama
Gatunki: Seriale i programy, Seriale anime

Serial był nominowany do nagród Tezuka Osamu Cultural Prize oraz Kodansha Manga Awards.

Sezon 1: Po odkryciu, że jest nieśmiertelnym Ajinem, Kei Nagai wie, że będzie ścigany, korzysta więc z pomocy jedynej osoby, której może zaufać.

Sezon 2: Sato nie cofnie się przed niczym w swoim krwiożerczym dążeniu do dominacji nad światem. Aby go zatrzymać, Kei i Ko będą musieli dokonać kilku trudnych wyborów.


netflix-Scrooged-bg-1Scrooged / Wigilijny show (1988) – film – 1g41m – 13+ – można pobrać – polskie napisy i lektor
Nieczuły producent telewizyjny poznaje prawdziwego ducha Bożego Narodzenia, chociaż niekoniecznie z własnej woli. Ekranizacja „Opowieści wigilijnej” Charlesa Dickensa.

W rolach głównych: Bill Murray, Karen Allen, John Forsythe
Gatunki: Komedie, Mroczne komedie, Filmy satyryczne
Reżyser: Richard Donner

Bill Murray jako współczesny Scrooge. Rekordowa liczba widzów i największy hit aktora od czasów „Pogromców duchów”.


Razem z filmem animowanym „Zwierzogród” (2016) z oferty Netflix Polska zostanie usunięty po 16 października 2017r. film:

netflix-Another Forever-bg-1Another Forever / Inna wieczność (2016) – film – 1g11m – 7+ – można pobrać – – polskie napisy
Zrozpaczona po śmierci ukochanego kobieta postanawia wyruszyć w spontaniczną podróż do swojej przyjaciółki w poszukiwaniu utraconego sensu życia.

W rolach głównych: Daniela Escobar, Marlon Moreno, Peter Ketnath
Gatunki: Dramaty, Dramaty niezależne, Kino niezależne
Reżyser: Juan Zapata


Czytaj również: Netflix Polska: MINDHUNTER – najnowszy zwiastun serialu i Serial „El Chapo” (2017) zadebiutuje w ofercie Netflix Polska w październiku 2017r


Aktualizacja: W ofercie zadebiutował dziś film animowany:

netflix-Hercules-bg-1Herkules (1997) – film animowany – 1g34m – 7+ – polski dubbing
jeszcze brak polskiego opisu

The heavenly Hercules is stripped of his immortality and raised on Earth instead of Olympus, where he’s forced to take on Hades and assorted monsters.

W rolach głównych: Tate Donovan, Danny DeVito, James Woods
Gatunki: Filmy familijne i dla dzieci, Filmy dla dzieci w wieku 5–7, Filmy dla dzieci w wieku 8–10, Filmy familijne, Familijne filmy przygodowe, Familijne filmy animowane, Filmy familijne science fiction i fantasy, Filmy muzyczne dla dzieci, Filmy muzyczne i musicale, Musicale
Reżyserzy: Ron Clements, John Musker

KOMENTARZE:

10 myśli nt. „Aktualizacje i premiery w ofercie Netflix Polska (10.10.2017)

   • Niech ci pożal się Boże kabareciarze po opluwają islam. Ciekawe jak długo przeżyją ?

  • @Piotr – aleś Ty…
   po pierwsze w USA naśmiewanie się ze wszystkiego w stand-upach jest normą. Na tym to polega. Po drugie, gdybyś trochę poznał świata, to wiedziałbyś, że są komicy nabijający się ze swojego pochodzenia z Bliskiego Wschodu i z islamu. I tak, są na Netfliksie i jeszcze żyją.
   Po trzecie humor polega nie tylko na nabijaniu się z innych, ale też z siebie, w tym ze swojej religii. A jak na razie dominującą religią w USA jest chrześcijaństwo.

  • fakt powinien być dubbing , całkowicie się zgadzam , jednak cieszy fakt ze jest audio może poprawia na dubbing właśnie 🙂 natomiast lektor mimo wszystko ujdzie fakt ze rycerze zodiaku czy dragon ball na rtl tez miał lektora i jakos nikomu ten fakt nie przeszkadza jednak dubbing byłby lepszy

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
Loading Facebook Comments ...