Netflix Polska: Premiery i aktualizacje w ofercie, film usunięty (25.11.2018)

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 3.2]

netflix Shopkins Wild
Zgodnie z naszą nieoficjalną listą premier w ofercie Netflix Polska na listopad 2018r. i z planem wydawniczym Netflix Polska na listopad 2018r. dziś swoją premierę w ofercie mają:

Shopkins: Wild / Shopkinsy: Dzika przygoda (2018) | film animowany dla dzieci | 1g14m | dla każdego | można pobrać | polskie napisy i lektor

Popularna gwiazda filmowa, Scarletta Gateau, odwiedza Shopville i zaprasza Shopkinsy na wyprawę do dżungli, w której kryje się tajemniczy świat Pawville.

W rolach głównych: Kate Murphy, Cassandra Morris, Kayli Mills
Obsada: Kate Murphy, Cassandra Morris, Kayli Mills, Abby Trott, Brianna Plantano, Laura Stahl, Philece Sampler
Gatunki: Animacje, Seriale i programy, Seriale dla dzieci, Seriale dla małych dzieci, Małe dzieci, Telewizyjne kreskówki
Reżyserzy: Adele K. Thomas, Richard Bailey


netflix supergirl
5 odcinek 4. sezonu Supergirl (2015) | serial, sezon 1-4 | 7,4/10 | 13+ | można pobrać | polskie napisy i lektor
IMDb: 6.5/10

Aby uniknąć katastrofy, Kara Danvers ujawnia swoje moce i prawdziwą tożsamość — jest Supergirl, czyli kuzynką Supermana broniącą National City przed niebezpieczeństwem.

W rolach głównych: Melissa Benoist, Mehcad Brooks, Chyler Leigh
Obsada: Melissa Benoist, Mehcad Brooks, Chler Leigh, Jeremy Jordan, David Harewood, Calista Flockhart, Emma Tremblay, Adrian Pasdar, Katie McGrath, David St. Louis,
Odette Annable, Floriana Lima, Erica Durance
Gatunki: Seriale i programy, Seriale akcji i przygodowe, Seriale o superbohaterach i bohaterach komiksów, Seriale science fiction i fantasy, Amerykańskie seriale i programy
Twórcy: Greg Berlanti, Andrew Kreisberg, Ali Adler

Sezon 1: Nieśmiała Kara Danvers, asystentka trzęsącej mediami Cat Grant, ukrywa swoją prawdziwą tożsamość — tak naprawdę nazywa się Kara Zor-El i jest kuzynką Supermana.

Sezon 2: Kara ma coraz większy problem z łączeniem życia dziennikarki i superbohaterki. Sprawy nie ułatwiają nowy roans, nowy szef i jej kuzyn, Superman, który wpadł z wizytą.

Sezon 3: Kara zaprzyjaźnia się z Leną Luther, a jej alter ego — Supergirl — musi pokonać nowego groźnego złoczyńcę w Reign, który dysponuje nadzwyczajną mocą.

Sezon 4: Mon-El próbuje wypełnić inne przeznaczenie w przyszłości. Tymczasem Kara koncentruje się na teraźniejszości, gdzie pojawia się nowy wróg żerujący na ludzkim strachu.

S4:O5 – 5. Pasożyt – 41 min

netflix Supergirl S4E5

Agent Liberty zdobywa przerażającą nową broń, która pomoże mu w wypaczonej wojnie o „uratowanie” ludzkości. J’onn i Kara próbują odzyskać potężny amulet.

Kolejne odcinki będą debiutować w ofercie co niedzielę.


KOMENTARZE:

Jedna myśl nt. „Netflix Polska: Premiery i aktualizacje w ofercie, film usunięty (25.11.2018)

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...