Netflix Polska: Premiery i aktualizacje w ofercie, film usunięty (30.10.2018)

Facebooktwitter

netflix Fate EXTRA Last Encore S2
Zgodnie z naszą nieoficjalną listą premier w ofercie Netflix Polska na październik 2018r. i planem wydawniczym Netflix Polska na październik 2018r. dziś swoją premierę mają:

2. sezon Fate/EXTRA Last Encore (2018) | serial anime, sezon 1-2 | 16+ | można pobrać | polskie napisy
IMDb: 5.3/10

Hakuno Kishinami trafia w sam środek wojny o Świętego Graala. Nie pamięta, skąd się tam wziął, ale musi walczyć o życie.

W rolach głównych: Atsushi Abe, Sakura Tange, Kana Ueda
Obsada: Atsushi Abe, Sakura Tange, Kana Ueda, Hiroshi Kamiya, Noriko Shitaya, Kohsuke Toriumi, Urara Takano, Ai Nonaka, Kunihiko Yasui, Takahiro Mizushima
Gatunki: Anime, Anime dla graczy, Anime oparte na grach wideo, Seriale anime, Anime — fantasy, Anime — akcja, Seriale i programy
Kategorie: Emocjonujące, Fantazyjne

Zapomniana teoria kopernikańska: Hakuno Kishinami trafia w sam środek wojny o Świętego Graala. Nie pamięta, skąd się tam wziął, ale musi walczyć o życie.

Urzekająca teoria geocentryczna: Hakuno w końcu dociera na siódme piętro. Wciąż ma nadzieję, że jakoś uda mu się zakończyć tę dziwną wojnę. Czasu jest jednak coraz mniej.

Fate/EXTRA Last Encore: Urzekająca teoria geocentryczna (zwiastun)

Drugi sezon serii liczy tylko trzy odcinki.


netflix The Degenerates S1
The Degenerates (2018)
| serial, sezon 1 | 16+ | UHD/4K | można pobrać | polskie napisy

Seria sześciu półgodzinnych stand-upów, które pełne są sprośnych i niewybrednych żartów balansujących na granicy dobrego smaku. Program dla widzów dorosłych.

W rolach głównych: Big Jay Oakerson, Brad Williams, Yamaneika Saunders
Obsada: Big Jay Oakerson, Brad Williams, Yamaneika Saunders, Liza Treyger, Joey Diaz, Christina Pazsitzky
Gatunki: Stand-upy komediowe i talk-show, Seriale i programy, Programy komediowe, Amerykańskie seriale i programy, Stand-upy
Kategorie: Prowokacyjne, Cyniczne, Kontrowersyjne, Zabawne, Sprośne

The Degenerates (zwiastun)
Sześciu komików podbija Las Vegas kontrowersyjnymi występami, które są bardzo wulgarne, ale jednocześnie bardzo zabawne.


Zgodnie z planem wydawniczym Netflix Polska na październik 2018r. dziś swoją premierę ma także nowy odcinek 2. sezonu serialu:

netflix Black Lightning S2 Black Lightning (2018) | serial, sezon 1-2 | 13+ | można pobrać | polskie napisy i lektor
IMDb: 6.4/10

Dyrektor szkoły i były superbohater, Jefferson Pierce, wraca do akcji jako legendarny Black Lightning, gdy pewien gang zaczyna grozić jego rodzinie.

W rolach głównych: Cress Williams, James Remar, Marvin ‘Krondon’ Jones III
Obsada: Cress Williams, James Remar, Marvin ‘Krondon’ Jones III, Jill Scott, China Anne McClain, Damon Gupton, Nafessa Williams, Christine Adams, Jordan Calloway
Gatunki: Seriale i programy, Seriale akcji i przygodowe, Seriale o superbohaterach i bohaterach komiksów, Dramaty telewizyjne, Seriale science fiction i fantasy, Amerykańskie seriale i programy
Kategorie: Brutalne, Emocjonujące, Mocne

Cress Williams („Prison Break”) gra pierwszego afroamerykańskiego superbohatera DC, który doczekał się własnego serialu.

 

Sezon 1: Dyrektor szkoły i były superbohater, Jefferson Pierce, wraca do akcji jako legendarny Black Lightning, gdy pewien gang zaczyna grozić jego rodzinie.

Sezon 2: Jefferson musi poradzić sobie z szokującymi informacjami oraz nowymi zagrożeniami ze strony Tobiasa. Tymczasem Freeland domaga się sprawiedliwości dla „ludzi z kapsuł”.

S2O3 – 3. Księga konsekwencji, rozdział trzeci: Pan Lowry – 43 min
netflix Black Lightning S2E3

Jefferson próbuje odnaleźć się w nowej roli. Tobias utrudnia życie Khalilowi. Anissa postanawia uratować kościelną klinikę. Z Jennifer kontaktuje się pewna nieznajoma.

Black Lightning: Sezon 2 (zwiastun)
Black Lightning kontynuuje walkę z okrutnym Tobiasem i robi wszystko, by uratować Freeland. Na szczęście może przy tym liczyć na pomoc swoich córek, Anissy i Jennifer.

 

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner