Netflix Polska – premiery na najbliższe dni (24.05.2016)

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 3]

Piątek 27.05.2016:

netflix-Bloodline_S2_Onesheet_299_RGB_V12-minZa trzy dni swoją globalną premierę będzie miał 2. sezon serialu Bloodline (2015).

Będzie dostępnych nowych 10 odcinków w jakości UHD/4K.

netflix-CHEF-2A_Onesheet_US-minDrugą premierą tego dnia będzie 2. sezon serialu Chef’s Table (2015) w jakości UHD/4K, który liczy sobie 6 odcinków.

W tym sezonie zobaczymy szefów: Alex Atala, Dom, (Brazil); Ana Ros, Hiša Franko (Slovenia); Dominique Crenn, Atelier Crenn (United States); Enrique Olvera, Pujol (Mexico); Gagan Anand, Gaggan (Thailand) i Grant Achatz, Alinea, Next, The Aviary (United States).

Trzecią globalną premierą w tym dniu będzie komedia The Do-Over netflix-TDO_1sht_US-min(2016) z Adamem Sandlerem i Davidem Spade w rolach głównych. Film będzie dostępny w jakości UHD/4K.

Wtorek 31.05.2016

W tym dniu globalną premierę (oprócz USA) będzie miał 2. sezon serialu Scream / Krzyk (2015).

Tylko w USA tego samego dnia swoją premierę będzie miał 3. sezon serialu Peaky Blinders (2013). Nie znamy jeszcze daty publikacji tego sezonu w Polsce.

KOMENTARZE:

17 myśli nt. „Netflix Polska – premiery na najbliższe dni (24.05.2016)

  1. Znow nic interesujacego. Jestem rozczarowany oferta Netflix-a. Spodziewalem sie czegos wiecej, a tu tylko dziwne seriale. Mam subskrypcje od poczatku, jak tylko pojawili sie w Polsce oficjalnie. Mam dosyc czekania, az laskawie cos dodadza. Do tego powtarzajace sie doniesienia o mozliwym pomijaniu naszego kraju przez blokady regionalne. Zaczekam jeszcze z miesiac czy dwa. Jak nowosci beda wygladaly jak powyzej, rezygnuje.

    • Jeśli już dodają, to najczęściej chłam pod amerykańskich oglądaczy (vide – Chelsea coś tam czy talk showy Lady Dynamite). Zaraz się odezwą piewcy różnorodności oferty, ale oceny (pojedyńcze gwiazdki) mówią same za siebie. To gust jednostkowych decydentów w Netflixie, a nie klientów. Nie chcę morza nowości, a sporo ciekawych dokumentów czy seriali od nie doczekało się tłumaczenia (np „Sherlock” z BBC). Za to chłam dla rednecków tłumaczony na bieżąco. Biednie.

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...