Netflix Polska: Premiery w ofercie (22.12.2017)

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 3.5]

netflix-bright-bg1-1Zgodnie z  planem wydawniczym Netflix Polska na grudzień 2017r. dziś swoją premierę w ofercie mają:

Bright (2017) – film – 1g57m – UHD/4K/HDR/Dolby Vision/Dolby Atmos – 16+ – polskie napisy i lektor

W targanym konfliktami międzyrasowymi Los Angeles dwóch gliniarzy (człowiek i ork) natrafia na potężny magiczny artefakt. Problem w tym, że każdy chce go mieć.

W rolach głównych: Will Smith, Joel Edgerton, Noomi Rapace
Gatunki: Akcja i przygoda, Thrillery akcji, Hity kina akcji i przygody, Kryminalne filmy akcji i przygodowe, Filmy kryminalne, Filmy science fiction i fantasy, Hity kinowe w konwencji science fiction i fantasy, Filmy akcji science fiction i fantasy, Filmy fantasy
Reżyser: David Ayer

Will Smith i Joel Edgerton w dynamicznym filmie fantasy Davida Ayera, reżysera „Legionu samobójców”.

W zwiastunie można usłyszeć najnowszy singiel Camili Cabello – Crown z oficjalnej ścieżki dźwiękowej filmu BRIGHT: THE ALBUM.

O filmie Bright
Akcja tego wartkiego thrillera w reżyserii Davida Ayera (reżysera „Legionu samobójców” i „Bogów ulicy” oraz scenarzysty „Dnia próby”) toczy się w alternatywnej teraźniejszości, w której od zarania dziejów ludzie, orki, elfy i wróżki żyją obok siebie. Dwoje policjantów pochodzących z zupełnie różnych środowisk — człowiek Ward (Will Smith) i ork Jakoby (Joel Edgerton) — wyrusza na rutynowy nocny patrol, który zmieni znaną im rzeczywistość. Wspólnie muszą przezwyciężyć osobiste różnice i stawić czoła hordom wrogów, aby ochronić młodą elfijkę i pewien zapomniany przedmiot, który w niewłaściwych rękach może sprowadzić na cały świat zniszczenie.

W filmie występują: Will Smith, Joel Edgerton, Noomi Rapace, Lucy Fry, Edgar Ramirez, Ike Barinholtz, Enrique Murciano, Jay Hernandez, Andrea Navedo, Veronica Ngo, Alex Meraz, Margaret Cho, Brad William Henke, Dawn Olivieri i Kenneth Choi. Reżyserem jest David Ayer, a scenarzystą — Max Landis. Za produkcję odpowiadają David Ayer, Eric Newman oraz Bryan Unkeless.

Bright_POL-1


netflix-72 Dangerous Animals Latin America-bg-172 Dangerous Animals: Latin America / 72 niebezpieczne zwierzęta: Ameryka Łacińska (2017) serial, sezon 1 – 13+ – polskie napisy i lektor

Potężne koty, niezniszczalne pajęczaki i węże rozpuszczające jadem ciała ofiar to tylko niektóre z pokazanych w tym serialu zabójczych zwierząt z Ameryki Łacińskiej.

W rolach głównych: Bob Brisbane
Gatunki: Seriale i programy, Dokumenty, Filmy dokumentalne o środowisku naturalnym i ekologii


Czytaj również:

Premiery w ofercie Netflix Polska cd. (21.12.2017)

Aktualizacje w ofercie Showmax Polska (21.12.2017)


 

KOMENTARZE:

Jedna myśl nt. „Netflix Polska: Premiery w ofercie (22.12.2017)

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
Loading Facebook Comments ...