Netflix Polska prezentuje film „Bright” (2017) – jest oficjalny polski zwiastun i nowe zdjęcia, w tym z panelu SDCC 2017 – informacja prasowa

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 3.1]

MK1_7474.CR2Pełen akcji film reżysera „Legionu samobójców” i „Bogów ulicy” Davida Ayera z Willem Smithem, Joelem Edgertonem i Noomi Rapace. Wyłącznie na platformie Netflix – premiera 22 grudnia 2017!

Akcja tego wartkiego thrillera w reżyserii Davida Ayera (reżysera „Legionu samobójców” i „Bogów ulicy” oraz scenarzysty „Dnia próby”) toczy się w alternatywnej teraźniejszości, w której od zarania dziejów ludzie, orki, elfy i wróżki żyją obok siebie. Dwoje policjantów pochodzących z zupełnie różnych środowisk — człowiek Ward (Will Smith) i ork Jakoby (Joel Edgerton) — wyrusza na rutynowy nocny patrol, który zmieni znaną im rzeczywistość. Wspólnie muszą przezwyciężyć osobiste różnice i stawić czoła hordom wrogów, aby ochronić młodą elfijkę i pewien zapomniany przedmiot, który w niewłaściwych rękach może sprowadzić na cały świat zniszczenie.

MK1_6771.CR2

W tym filmie oryginalnym Netflix występują: Will Smith, Joel Edgerton, Noomi Rapace, Lucy Fry, Edgar Ramirez, Ike Barinholtz, Enrique Murciano, Jay Hernandez, Andrea Navedo, Veronica Ngo, Alex Meraz, Margaret Cho, Brad William Henke, Dawn Olivieri i Kenneth Choi. Reżyserem jest David Ayer, a scenarzystą — Max Landis. Za produkcję odpowiadają David Ayer, Eric Newman oraz Bryan Unkeless.

MK1_6576.CR2

Bright (2017) – film – UHD/4K – 16+ – polskie napisy i lektor
W alternatywnej rzeczywistości, gdzie wśród ludzi mieszkają magiczne istoty, dwóch gliniarzy z LA zostaje wplątanych w wielką wojnę o wpływy. W roli głównej Will Smith.

W rolach głównych: Will Smith, Joel Edgerton, Noomi Rapace
Gatunki: Akcja i przygoda, Hity kina akcji i przygody, Kryminalne filmy akcji i przygodowe, Filmy kryminalne, Dramaty kryminalne, Dramaty, Filmy science fiction i fantasy, Hity kinowe w konwencji science fiction i fantasy, Filmy akcji science fiction i fantasy, Filmy fantasy
Reżyser: David Ayer

Zdjęcia z panelu na SDCC 2017, w którym udział wzięli Will Smith, Joel Edgerton, Noomi Rapace, Lucy Fry, Edgar Ramirez, David Ayer, Eric Newman (producent), Bryan Unkeless (producent), Terry Crews (moderator). Autor zdjęć: Eric Charbonneau.

EC2_1124-1 EC2_0968-1 EC2_1088-1 EC2_0931-1 EC1_2707-1 EC2_1160-1 EC2_1041-1 EC1_2672-1 EC1_2652-1

Film z panelu.

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Proszę wpisać znaki z obrazka [wielkość ma znaczenie]

Loading Disqus Comments ...
Loading Facebook Comments ...