Netflix Polska prezentuje fragment nowego filmu akcji z Willem Smithem pt. „Bright” (2017)

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 3.2]

netflix-bright-bg-1Ulice Los Angeles już nigdy nie będą takie same. Will Smith i Joel Edgerton sprawią, że w tym roku grudzień będzie gorący i pełen (zabójczej) magii!

W nowym thrillerze Davida Ayera, reżysera takich przebojów kasowych jak „Legion samobójców” czy „Dzień próby” , śledzimy historię dwóch oficerów oddziału policji z LA. Ward (w tej roli Smith) i Edgerton (Jakoby) pracują dzień i noc, aby uchronić miasto przed złowrogimi przestępcami, walkami gangów i… działaniem sił ciemności.

W materiale filmowym Will Smith i Joel Edgerton opowiadają o specyficznej więzi, jaka łączy ich bohaterów. David Ayer z kolei przyznaje, że relacja między dwoma zupełnie niepasującymi do siebie partnerami jest osią całej historii i „najważniejszą rzeczą w tym filmie”. Przyjrzyj się temu pełnemu wartkiej akcji thrillerowi, który Will Smith opisuje jako „szalenie wyjątkowy” i zobacz najnowszy zwiastun filmu, który ukaże się już 25 października!

Bright będzie dostępny na Netflix 22 grudnia 2017.

O filmie Bright
Akcja tego wartkiego thrillera w reżyserii Davida Ayera (reżysera „Legionu samobójców” i „Bogów ulicy” oraz scenarzysty „Dnia próby”) toczy się w alternatywnej teraźniejszości, w której od zarania dziejów ludzie, orki, elfy i wróżki żyją obok siebie. Dwoje policjantów pochodzących z zupełnie różnych środowisk – człowiek Ward (Will Smith) i ork Jakoby (Joel Edgerton) – wyrusza na rutynowy nocny patrol, który zmieni znaną im rzeczywistość. Wspólnie muszą przezwyciężyć osobiste różnice i stawić czoła hordom wrogów, aby ochronić młodą elfijkę i pewien zapomniany przedmiot, który w niewłaściwych rękach może sprowadzić na cały świat zniszczenie.

W filmie występują: Will Smith, Joel Edgerton, Noomi Rapace, Lucy Fry, Edgar Ramirez, Ike Barinholtz, Enrique Murciano, Jay Hernandez, Andrea Navedo, Veronica Ngo, Alex Meraz, Margaret Cho, Brad William Henke, Dawn Olivieri i Kenneth Choi. Reżyserem jest David Ayer, a scenarzystą – Max Landis. Za produkcję odpowiadają David Ayer, Eric Newman oraz Bryan Unkeless

Bright (2017) – film – UHD/4K – 16+ – polskie napisy i lektor
W alternatywnej rzeczywistości, gdzie wśród ludzi mieszkają magiczne istoty, dwóch gliniarzy z LA zostaje wplątanych w wielką wojnę o wpływy. W roli głównej Will Smith.

W rolach głównych: Will Smith, Joel Edgerton, Noomi Rapace
Gatunki: Akcja i przygoda, Hity kina akcji i przygody, Kryminalne filmy akcji i przygodowe, Filmy kryminalne, Dramaty kryminalne, Dramaty, Filmy science fiction i fantasy, Hity kinowe w konwencji science fiction i fantasy, Filmy akcji science fiction i fantasy, Filmy fantasy
Reżyser: David Ayer


Czytaj również:

Aktualizacje w ofercie Netflix Polska (18.10.2017)

Netflix Polska prezentuje film Bright (2017) – jest oficjalny polski zwiastun i nowe zdjęcia, w tym z panelu SDCC 2017 – informacja prasowa


Netflix zaprezentował dziś również nowy kadr z filmu:

MK1_3684.CR2

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
Loading Facebook Comments ...