Netflix prezentuje oficjalny zwiastun trzeciego sezonu serialu „Black Mirror / Czarne lustro” (2011)

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 2.5]

netflix-Black-Mirror-S321 października na platformie Netflix pojawi się długo oczekiwany przez widzów na całym świecie, trzeci sezon Czarnego lustra. Kolejny sezon zawierać będzie sześć nowych historii stworzonych przez Charliego Brookera: „Nosedive,” „Playtest,” „Shut up and Dance,” „San Junipero,” „Men Against Fire,” „Hated in the Nation”.

Czarne lustro to serial czerpiący z naszego zbiorowego niepokoju wynikającego ze współczesnego świata. Każdy, niezależny od pozostałych odcinek to wyrazista, trzymająca w napięciu opowieść zanurzona we współczesnej technoparanoi. Technologia zmieniła wszystkie aspekty naszego życia; w każdym domu, na każdym biurku, w każdej dłoni – wyświetlacz plazmowy, monitor, smartfon – czarne lustro odbijające naszą egzystencję w XXI wieku. Serial został stworzony i napisany przez Charliego Brookera, a jego producentami wykonawczymi są Brooker i Annabel Jones. Trzeci sezon obejmuje sześć odcinków: W San Junipero występują Gugu Mbatha-Raw i Mackenzie Davis, a reżyserem odcinka jest Owen Harris; w Shut Up and Dance występują Jerome Flynn i Alex Lawther, a reżyserem odcinka jest James Watkins; w Nosedive występują Bryce Dallas Howard, Alice Eve i James Norton, a reżyserem odcinka jest Joe Wright; w Men Against Fire występują Michael Kelly, Malachi Kirby i Madeline Brewer, a reżyserem odcinka jest Jakob Verbruggen; w Hated in the Nation występuje Kelly MacDonald, a reżyserem odcinka jest James Hawes; Wyatt Russell i Hannah John-Kamen występują w Playtest, a reżyserem odcinka jest Dan Trachtenberg.

Źródło: materiały prasowe firmy Netflix.

KOMENTARZE:

10 myśli nt. „Netflix prezentuje oficjalny zwiastun trzeciego sezonu serialu „Black Mirror / Czarne lustro” (2011)

  1. Nie mogę się doczekać. Poprzednie dwa sezony to super niekonwencjonalne historie opowiedziane w bardzo ciekawy sposób. Akcja w ciąga niemalże od pierwszej minuty odcinka. Jeżeli ktoś nie widział to gorąco polecam. Dziwne że w Polsce było tak cicho o tym serialu. Ja obejrzałam go po tym jak poleciał go ktos tutaj na nflixie za co serdecznie dziękuję :). Poleciał znajmomym. Wszyscy zdumieni, że tak ciekawie można opowiedziec o „przyszłości” ludzkości o zagrożeniach jakie ze sobą niesie rozwój technoligii. Polecam gorąco. Pierwszy odcinek trochę szokujący….

  2. Kolejnym znakomitym serialem jest The Fall. Dwa sezony są obecnie dostępne.
    Premiera 3 sezonu The Fall przewidziana jest już 29 października. Serial oznaczony jest jako Netflix Original, jednak dostępny będzie tylko w Stanach i Krajach Latynoamerykańskich…
    Ważna kwestia: po jakim czasie serial oryginalny , mający premierę w innych krajach trafia do globalnej dystrybucji Netflixa? Nie ukrywam, że chętnie zobaczyłbym go w dniu premiery, al na to raczej nie ma co liczyć…

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...