Netflix Polska – przypominamy o jutrzejszej premierze 3. sezonu serialu „Black Mirror / Czarne lustro” (2011)

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 3]

netflix-black-mirror-czarne-lustro-bg-1-1Zgodnie z planem wydawniczym na październik Netflix Polska jutro swoją globalną premierę będzie miał 3. sezon popularnego serialu Black Mirror / Czarne lustro (2011).

Czarne lustro to serial czerpiący z naszego zbiorowego niepokoju wynikającego ze współczesnego świata. Każdy, niezależny od pozostałych odcinek to wyrazista, trzymająca w napięciu opowieść zanurzona we współczesnej technoparanoi. Technologia zmieniła wszystkie aspekty naszego życia; w każdym domu, na każdym biurku, w każdej dłoni – wyświetlacz plazmowy, monitor, smartfon – czarne lustro odbijające naszą egzystencję w XXI wieku. Serial został stworzony i napisany przez Charliego Brookera, a jego producentami wykonawczymi są Brooker i Annabel Jones. Trzeci sezon obejmuje sześć odcinków: W San Junipero występują Gugu Mbatha-Raw i Mackenzie Davis, a reżyserem odcinka jest Owen Harris; w Shut Up and Dance występują Jerome Flynn i Alex Lawther, a reżyserem odcinka jest James Watkins; w Nosedive występują Bryce Dallas Howard, Alice Eve i James Norton, a reżyserem odcinka jest Joe Wright; w Men Against Fire występują Michael Kelly, Malachi Kirby i Madeline Brewer, a reżyserem odcinka jest Jakob Verbruggen; w Hated in the Nation występuje Kelly MacDonald, a reżyserem odcinka jest James Hawes; Wyatt Russell i Hannah John-Kamen występują w Playtest, a reżyserem odcinka jest Dan Trachtenberg.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą recenzją serialu.

KOMENTARZE:

3 myśli nt. „Netflix Polska – przypominamy o jutrzejszej premierze 3. sezonu serialu „Black Mirror / Czarne lustro” (2011)

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...