Netflix Polska – dzisiejsze premiery (21.10.2016)

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 4.2]

netflix-black-mirror-czarne-lustro-bg-1-1Zgodnie z planem wydawniczym na październik Netflix Polska dzisiaj swoją premierę mają:

Joe Rogan: Wpieniony (2016) – dostępne polskie napisy
Joe Rogan, wścibski i nieposkromiony jak zawsze, z gracją skacze z tematu na temat: od wychowania dzieci i Świętego Mikołaja po żelki z marihuaną i rozmowy z delfinami.

Black Mirror / Czarne lustro (2011) – 3 sezon serialu – dostępny lektor oraz napisy
Ta antologia science – fiction obejmuje wizje bliskiej przyszłości, w której mroczna strona ludzkiej natury wypacza największe ludzkie wynalazki.

Word Party / Bal słówek (2016) – 2 sezon serialu animowanego – dostępny dubbing oraz napisy.
Milutkie, urocze i ciekawskie. Czworo małych zwierzaków uwielbia się razem bawić, tańczyć i poznawać nowe słowa.

Ponadto otrzymaliśmy kilka niezapowiedzianych premier:

Passengers / Ocaleni (2008) – dostępny lektor oraz napisy
Podczas spotkań z osobami, które ocalały z katastrofy lotniczej, terapeutka poznaje niewygodne dla linii lotniczych fakty.

The Tournament / Turniej (2009) – dostępny lektor oraz napisy
Zwycięzca śmiertelnie niebezpiecznego turnieju zawodowych zabójców zgarnie 10 milionów dolarów oraz tytuł najlepszego zabójcy świata.

Get the Gringo / Dorwać Gringo (2012) – dostępny lektor oraz napisy
Mel Gibson w roli przestępcy, który próbuje uciec z łupem w postaci miliona dolarów, a trafia do zniesławionego meksykańskiego więzienia.

Let Me In / Pozwól mi wejść (2010) – dostępny lektor oraz napisy
Nastoletni Owen zawiera znajomość z sąsiadką Abby, a ich przyjaźń pozwala mu znieść szykany w szkole. Okazuje się jednak, że jego przyjaciółka skrywa mroczny sekret.

KOMENTARZE:

11 myśli nt. „Netflix Polska – dzisiejsze premiery (21.10.2016)

 1. Zabieram się za oglądanie BMirror.
  Z ciekawości zajrzałem dzisiaj na allegro. Może mi ktoś w rozsądny sposób wytłumaczyć jakim cudem ktoś sprzedaje dostęp na 30 dni do netflixa za 150 zł? Chętnych na tę cenę było ponad 600 zł….

   • Ale nie wiem o czym ty piszesz. Są aukcje za 150 zł. Wpisz sobie na allegro „netflix ultra”. Linku do tej aukcji nie będę wklejał bo pewnie tutaj nie można. Ja piszę o aukcji za 150 zł gdzie za taką cenę sprzedało się ponad 600 sztuk. I to mnie zastanawia. Czy ludzie się tak głupi czy może jednak ja nie ogarniam co za tę cenę można dostać 🙂

   • pewnie sprzedający kupił po taniości sporo netflix gift cards i na nie pozakładał konta ale skąd tyle frajerów którzy to kupili tego nie rozumiem

  • Sprzedawał wcześniej za niższą cenę, a teraz zmienił. Allegro tak teraz działa, kiedyś był podgląd kto kiedy i za ile kupił, teraz tego nie ma, tak że teraz tak się łapie frajerów co bardziej patrzą na popularność, a nie na cenę. Ale w tym przypadku to obstawiam, że koleś sprzedawał wcześniej za te 7zł jak to było normą jakiś czas temu, a teraz chciał zmienić tak jak inni na 15zł i mu się jedno zero za dużo wstawiło, bo raczej nikt za 150zł by od niego tego nie kupił.

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
Loading Facebook Comments ...