Netflix Polska – dzisiejsze aktualizacje (27.09.2016)

Facebooktwitter

Polskie napisy trafiły dziś do następujących tytułów dostępnych w ofercie Netflix Polska:

Addicted to Sexting (2015)
Niepozbawiony humoru dokument o zjawisku erotycznych smsów, uwzględniający perspektywę zarówno ekspertów, jak i zwykłych użytkowników.

Conflict (2015)
Sześciu fotoreporterów wojennych opowiada o tym, co czuli, utrwalając na zdjęciach okropności konfliktów zbrojnych i inne przejawy przemocy.

Crafting a Nation (2013)
W całych Stanach Zjednoczonych małe rzemieślnicze browary zapoczątkowały cichą rewolucję, wspierając lokalne gospodarki dzięki wyjątkowemu piwu — owocowi szczerej pasji.

Fifty (2015)
Jeden tydzień w nigeryjskim Lagos. Cztery pięćdziesięcioletnie kobiety sukcesu podsumowują swoje dotychczasowe życie i miłosne przygody.

Hannibal Takes Edinburgh (2016)
Hannibal Buress odważnie poczyna sobie na deskach festiwalu Fringe w Edynburgu, prezentując kolejne stand-upy i testując nowe żarty na tubylcach.

Je suis Charlie (2015)
Dokument analizuje przyczyny ataku terrorystycznego na redakcję tygodnika „Charlie Hebdo”, w którym w 2015 r. zginęło 12 osób.

Jeremy Scott: The People’s Designer (2015)
Historia życia i kariery Jeremy’ego Scotta: od skromnego dzieciństwa na farmie w Missouri do posady dyrektora kreatywnego w firmie Moschino.

Kung Fury (2015)
Policjant z Miami zostaje obdarzony nadludzką siłą i cofa się w czasie, aby pokonać Adolfa Hitlera i innych nazistów w szalonej walce we wschodnim stylu.

Prescription Thugs (2015)
Reżyser dokumentu korzysta z doświadczeń własnej rodziny, analizując etyczne aspekty działalności przemysłu farmaceutycznego i amerykańskiej Agencji Żywności i Leków.

Starboard Light (2013)
Ten film dokumentalny ukazuje poczucie straty, jakie odczuwa rodzina zmuszona do sprzedaży domku wakacyjnego na Cape Cod, który był jej własnością przez pokolenia.

The Chosen (2015)
Aby uwolnić młodą dziewczynę od straszliwego demona, jej matka i 19-letni wujek muszą złożyć w krwawej ofierze sześcioro innych krewnych.

The Motivation (2013)
Ośmioro młodych deskorolkarzy przygotowuje się do występu w nowojorskich mistrzostwach, pragnąc zdobyć wielką sportową sławę.

Word Party / Bal słówek (2016) – premiera 2. sezonu już 21 października 2016 r.
Poznaj Baileya, Franny, Kipa i Lulu — urocze małe zwierzątka, które chcą się uczyć i bawić właśnie z Tobą!

Polski lektor dostępny w:

Deadly Women / Kobiety, które niosły śmierć (2011)
Ta seria Investigation Discovery jest poświęcona motywom i metodom morderczyń. Autorzy zajrzeli także w głąb psychiki tych groźnych kobiet.

Little Hope Was Arson (2013)
Gdy pożary w miasteczku we wschodnim Teksasie trawią kolejno aż 10 kościołów, niezwykle religijna lokalna społeczność nabiera niespokojnych podejrzeń.

Pelican Dreams (2014)
Po spowodowaniu potężnego korka na moście Golden Gate niesforny pelikan imieniem Gigi zaczyna nowe życie w rezerwacie dla zwierząt.

Plot for Peace (2014)
Poznaj prawdziwą historię Jean-Yves Ollivier, Francuzki algierskiego pochodzenia, której działalność polityczna przyczyniła się do zakończenia apartheidu w RPA.

Po powyższych aktualizacjach oferta Netflix Polska jest już spolonizowana w ponad 90%.

Aktualizacja: Polski lektor dostępny w:

Lusers (2015)
Trzech mężczyzn różnej narodowości musi pieszo wydostać się z amazońskiej dżungli, w której się zgubili, próbując dotrzeć na finał mistrzostw świata w Brazylii.

The Musketeers / Muszkieterowie (2014) – lektor powoli trafia do serialu
Akcja tego serialu opartego na dziełach Dumasa toczy się w roku 1630 w Paryżu, gdzie czterech zawadiaków stara się bronić swojego kraju.

Aktualizacja 2: Polski lektor dostępny też w:

Tyke Elephant Outlaw (2015)
W 1994 roku w Honolulu cyrkowy słoń zaatakował i zabił swojego tresera, a potem biegał luzem po ulicach miasta. Dokument oparty na faktach.

Blue Mountain State (2010) – lektor powoli trafia do serialu
Serial przedstawia losy trzech studentów i zawodników drużyny futbolowej Blue Mountain State — rozgrywającego Alexa, biegacza Craiga i maskotki Sammyʼego.

a polskie napisy w:

Age of Champions (2011)
W tym pełnym wigoru dokumencie uczestnicy Mistrzostw USA Seniorów udowadniają ponad wszelką wątpliwość, że duch sportowej walki z wiekiem nie gaśnie.

KOMENTARZE:

16 komentarzy do “Netflix Polska – dzisiejsze aktualizacje (27.09.2016)

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner