Netflix Polska – dzisiejsze aktualizacje (28.09.2016)

Facebooktwitter

Netflix Polska udostępnił polskie napisy w filmie:

Finders Keepers (2015)
Shannon Whisnant znajduje amputowaną nogę w nowo zakupionym używanym grillu. Próbuje zarobić na związanym z tym medialnym szumie. I wtedy pojawia się właściciel kończyny.

Ilość spolonizowanych filmów i seriali w ofercie Netflix Polska na dziś to 91%.

Netflix Polska usunął dziś ze swojej oferty bez wcześniejszej zapowiedzi film Assassination Games / Krzyżowy ogień (2011).
Dwóch rywalizujących ze sobą zabójców łączy siły, aby zlikwidować bossa narkotykowego mającego konszachty z amerykańskimi władzami. Szybka i trzymająca w napięciu akcja.

Aktualizacja: Polski lektor został dodany do:

The Mask You Live In / Życie w masce (2015)
W filmie dokumentalnym dotyczącym amerykańskiego “kryzysu chłopięcego” eksperci i naukowcy wyjaśniają, jak wychować pokolenie zdrowszych mężczyzn.

World’s Heaviest Man Gets Married (2009)
Zrzucił ponad 180 ze swoich 580 kilogramów. Teraz chciałby poślubić swoją wieloletnią dziewczynę, ale utrudniają to…kwestie logistyczne.

What’s Manzai ?!!! / Co to jest Manzai?! (2016)
Stephen, Amerykanin urzeczony klasyczną japońską formą komediową o nazwie manzai, postanawia poznać od środka świat japońskiej rozrywki.

The Road to Freedom Peak (2013)
Jonathan, do niedawna dziecko-żołnierz, próbuje zostawić za sobą przerażającą przeszłość, wybierając się w podróż na górę Kilimandżaro z filantropem Corrinem Varadym.

Joe Somebody/Niejaki Joe (2001)
Joe, pobity i upokorzony przez kolegę z pracy, do tego w obecności córki, zaczyna trenować sztuki walki i wkrótce zmienia się nie do poznania.

Sinatra: All or Nothing at All (2015)
Serial dokumentalny ukazujący życie i talent legendarnego piosenkarza Franka Sinatry przez pryzmat wspomnień jego przyjaciół, rodziny i współpracowników.

Polskie napisy trafiły do:

Food Matters (2008)
Z tego filmu dowiemy się, jakie jedzenie nam służy, a jakie wręcz przeciwnie, oraz co możemy zrobić, aby żyć (i jeść) lepiej.

Limon and Oli / Limonka i Kruczek (2013)
Limonka i Kruczek chcą poznać osobiście swojego ulubionego pisarza, ale w kolejce po autograf jest tylko jedno wolne miejsce, Drużyna rozpoczyna naukę muzyki.

KOMENTARZE:

9 komentarzy do “Netflix Polska – dzisiejsze aktualizacje (28.09.2016)

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner