Netflix Polska usunie z oferty ponad 30 tytułów z początkiem października 2020r

Facebooktwitter

30 filmów i 2 seriale będą dostępne w ofercie Netflix Polska tylko do 30 września 2020r. Poniżej prezentujemy listę.

Filmy i seriale przeznaczone do usunięcia w 1 października 2020r

Show Dogs / Wyszczekani (2018)
film – 1g30m

Potężny policyjny rottweiler musi wykazać się gracją na wystawie psów rasowych, gdzie razem ze swoim agentem FBI próbuje uratować pandziątko przed nielegalną sprzedażą.

The Meg (2018)
film – 1g53m

Były nurek ratunkowy zostaje wezwany do ważnego zadania: ma ocalić przyjaciół przed ogromnym megalodonem – gatunkiem rekina uważanym za dawno wymarły.

Tokyo Idols (2017)
film – 1g28m – polskie napisy

Film dokumentalny o j-popowej idolce Rio i jej fanach w średnim wieku, oraz o łączących fanów i idolkę relacjach.

Wynonna Earp (2016)
serial – można pobrać – 7,65/10 – polskie napisy i lektor

Wypędzona potomkini szeryfa Wyatta Earpa łączy siły z nieśmiertelnym Johnem Hollidayem, aby przegnać z Dzikiego Zachodu hordę demonicznych upiorów.

Ice Guardians (2016)
film – 1g48m – polskie napisy

Film o kontrowersyjnych „egzekutorach” z lodowiska oraz fizycznej i psychicznej cenie, jaką płacą najtwardsi zawodnicy drużyn hokeja na lodzie.

The Mask You Live In / Życie w masce (2015)
film – 1g31m – można pobrać – 5,9/10 – polskie napisy i lektor

W filmie dokumentalnym dotyczącym amerykańskiego „kryzysu chłopięcego” eksperci i naukowcy wyjaśniają, jak wychować pokolenie zdrowszych mężczyzn.

Hello, My Name Is Doris / Cześć, na imię mam Doris (2015)
film – 1g29m – – 6,42/10

Skromna 60-latka, która po śmierci matki zapisuje się na kurs rozwoju osobistego, nabiera wiatru w żagle i podrywa o wiele od siebie młodszego współpracownika.

Pixels / Piksele (2015)
film – 1g45m – można pobrać – 6,85/10

Gdy obcy atakują Ziemię w stylu dawnych gier wideo, do akcji wkracza prezydent i jego kumple z dzieciństwa — mistrzowie automatów do gier.

Mr Toti / Pan Toti (2014)
serial dla dzieci i młodzieży –  polski dubbing

Maleńki człowiek mieszkający w pniu drzewa wykopuje spod ziemi ukryte skarby i natrafia na magiczne znaleziska.

Underworld: Rise of the Lycans / Underworld: Bunt Lykanów (2009)
film – 1g32m – można pobrać – 7,64/10 – polskie napisy i lektor

Film przybliża genezę wieloletniej walki panujących wampirów ze zniewolonymi Lykanami. Ten krwawy prequel przedstawia historię początków sporu.

Shark Tale (2004)
film – 1g30m – 6,92/10

Animowana opowieść o niezwykłej przyjaźni małej rybki z dużymi aspiracjami i żarłacza białego, który skrywa zaskakujący sekret.

The Rundown (Welcome to the Jungle) / Witajcie w dżungli (2003)
film – 1g44m – można pobrać – 7,54/10 – polskie napisy i lektor

Łowca nagród, który planuje przejść na emeryturę i otworzyć restaurację, zostaje wciągnięty w ostatnie zlecenie: poszukiwanie zbłąkanego syna szefa w amazońskiej dżungli.

Dr. Seuss’ The Cat in the Hat / Kot (2003)
film – 1g21m – można pobrać – 6,18/10

Pod nieobecność mamy w domu znudzonego rodzeństwa zjawia się Kot Prot, który szybko robi „rozkurz jak ta lala”.

Godzilla (1998)
film – 2g18m – można pobrać – 6,21/10 – polskie napisy i lektor

Zespół ekspertów — w tym biolog i dwóch naukowców — musi powstrzymać ogromną jaszczurkę przed zniszczeniem całego Manhattanu.

The Swan Princess: The Mystery of the Enchanted Treasure / Księżniczka Łabędzi: Skarb Czarnoksiężnika (1998)
film – 1g12m – można pobrać – 7,01/10

Czarownica burzy spokój nad Jeziorem Łabędzim, wykradając skarby oraz księżniczkę Odette. Czy książę Derek i zwierzęta zapewnią jej bezpieczny powrót do domu?

Turbulence / Turbulencja (1997)
film – 1g40m – 6,48/10

Przewożenie więźniów samolotem zawsze jest ryzykowne. Przekonują się o tym kapitan i pasażerowie lotu, podczas którego na wolność wydostaje się „dusiciel samotnych serc”.

Addams Family Values / Rodzina Addamsów 2 (1993)
film – 1g34m – 7,38/10

Wednesday i Pugsley Addamsowie to upiorne rodzeństwo gotowe zrobić wszystko, żeby pozbyć się Puberta — maleńkiego braciszka, który stał się oczkiem w głowie ich rodziców.

Wayne’s World / Świat Wayne’a (1992)
film – 1g34m – 7,25/10

Wayne i Garth to rockandrollowcy, którzy zerowym kosztem prowadzą program w lokalnej telewizji kablowej. Pewnego dnia dostają jednak ofertę od poważnego producenta.

The Addams Family / Rodzina Addamsów (1991)
film – 1g39m – 7,29/10

Uwielbiana makabryczna rodzinka z kreskówek Charlesa Addamsa oraz serialu z lat 60. XX w. debiutuje na wielkim ekranie.

Escape from the ‘Liberty’ Cinema / Ucieczka z Kina Wolność (1990)
film – 1g27m – polska produkcja

W kinie “Wolność” odbywa się projekcja filmu “Jutrzenka”. Seans przerywa niezwykłe wydarzenie. Aktorzy ożywają na ekranie, rozpoczynają między sobą rozmowy, wciągają w nie publiczność. Wokół kina gromadzą się tłumy, odpowiednie władze i służby zastanawiają się co począć w tej skomplikowanej sytuacji. Przybywa także cenzor, mężczyzna dobiegający pięćdziesiątki, ongiś krytyk literacki, dziennikarz. Zaciera się granica między fikcją a rzeczywistością. [themoviedb.org]

300 Miles to Heaven / 300 mil do nieba (1989)
film – 1g33m – polska produkcja

Jest rok 1985, czasy reżimu po zakończeniu stanu wojennego. Jędrek i Grześ mieszka z rodzicami i licznym rodzeństwem w barakowozie. Bieda aż piszczy. Chłopcy marzą o lepszym życiu i postanawiają uciec na Zachód. Przejeżdżają przez granicę, ukryci pod podwoziem TIR-a. Trafiają do obozu dla uchodźców. Ojciec chce, żeby nigdy nie wracali do kraju… [themoviedb.org]

Medium (1985)
film – 1g29m – polska produkcja

In 1930s Poland, a powerful psychic steers a group of strangers toward a fated convergence that ensures survival for one and annihilation for others.

A Year of the Quiet Sun / Rok spokojnego słońca (1984)
film – 1g45m – polska produkcja

In Polish director Krzysztof Zanussi’s drama, a young woman copes with World War II and the demands of caring for her elderly mother by painting.

Weather forecast / Prognoza pogody (1983)
film – 1g30m – polska produkcja

Pensjonariusze domu starców wysłuchują pesymistycznej prognozy na nadchodzącą zimę. Kiedy na miejsce dociera dostawa trumien, podejmują decyzję o zbiorowej ucieczce.

The lynx / Ryś (1982)
film – 1g22m – polska produkcja

Akcja filmu toczy się w czasie II wojny światowej. Młody partyzant “Ryś” (Piotr Bajor) ma wykonać wyrok na zdrajcy – stelmachu Alojzie (Franciszek Pieczka). Wcześniej przychodzi do miejscowego wikarego, aby się wyspowiadać. Ksiądz (Jerzy Radziwiłowicz) nie jest przekonany co do tego, co partyzant chce zrobić, dlatego prosi go, aby trochę poczekał. Sam postanawia odwiedzić Alojza. Na jego podwórku spotyka żydowskie dziecko. Wikary zaczyna rozumieć, że Alojz jest dobrym człowiekiem. Nie chce dopuścić do wykonania wyroku. [themoviedb.org]

The spiral / Spirala (1978)
film – 1g23m – polska produkcja

W tatrzańskim schronisku “Morskie Oko” zjawia się turysta, którego zachowanie od początku jest co najmniej dziwne. W arogancki sposób zaczepia Teresę, Marii daje do zrozumienia, że jest za stara, by decydować się na dziecko, wdaje się też w sprzeczkę z grupą studentów. W końcu od jednego z nich pożycza śpiwór i kładzie się spać. Rano okazuje się, że nieznajomy zniknął. Mieszkańcy schroniska rozpoczynają poszukiwania. Przyłączają się goprowcy i żołnierze. [themoviedb.org]

Midnight Express (1978)
film – 2g0m – można pobrać – 7,61/10

Aresztowany w 1970 r. za próbę przemytu dwóch kilogramów haszyszu amerykański student Billy Hayes trafia do tureckiego więzienia, gdzie ma odsiedzieć 30 lat.

Hotel Pacific / Zaklęte rewiry (1975)
film – 1g35m – polska produkcja

Bohater filmu, Roman Boryczko, młody chłopak ze wsi, zaczyna pracę w restauracji ,,Pacyfik”. Rozpoczyna pracę jako pomywacz, poznaje świat dotąd mu obcy, w którym, by piąć się wyżej, najlepiej być lizusem i cwaniakiem, znosić upokorzenia i pomiatanie przez starszych kolegów. Roman szybko awansuje, ale broni się także ze wszystkich sił przed moralnym upadkiem i wyzbyciem się wrażliwości. [themoviedb.org]

The story of sin / Dzieje grzechu (1975)
film – 2g5m – polska produkcja

Ewa, dziewczyna ze zubożałej szlacheckiej rodziny, ma romans z żonatym Łukaszem, któremu jej matka wynajmuje pokój. Kiedy mężczyźnie nie udaje się uzyskać rozwodu, zostawia Ewę i wyjeżdża z miasta, ale ta wpada na jego ślad i podąża za nim… Obraz plastycznie wysmakowany, z drobiazgowo odtworzonym klimatem epoki, scenografia pełna przepychu, a zdjęcia zaskakują śmiałym erotyzmem. Kontrowersyjny film na podstawie powieści, która stała się ponad 100 lat temu skandalem literackim epoki. [themoviedb.org]

Jealousy and medicine / Zazdrość i medycyna (1973)
film – 1g36m – polska produkcja

Krynica, lata trzydzieste XX wieku. Przemysłowiec Widmar podejrzewa swoją młodą żonę Rebekę, że zdradza go z doktorem Tamtenem. Stara się na wszelkie sposoby sprawdzić, czy jego podejrzenia są prawdziwe. Wynajmuje starego krawca Golda, by śledził Rebekę. Przypadkowa śmierć starego krawca sprawia, że Widmar nie doczekawszy się potwierdzenia swoich podejrzeń wierzy w zapewnienia żony o jej miłości i dochodzi do wniosku, że uległ jedynie manii zazdrości. [themoviedb.org]

The Cruise / Rejs (1970)
film – 1g5m – polska produkcja

Utrzymana w groteskowym tonie eksperymentalna komedia satyryczna: akcję filmu stanowią improwizowane miniscenki, rejestrowane metodą paradokumentalną, rozgrywające się wśród pasażerów wiślanego statku. Na wycieczkowym statku wiślanym pojawia się gapowicz wzięty przez kapitana za instruktora kulturalno-oświatowego. Organizuje on zebrania, wybory rady rejsu, potem – gry i zabawy. Staje się wodzem, skupia wokół siebie oddane mu grono pasażerów, narzuca swą wolę innym, przygotowuje wielki bal na cześć kapitana z okazji zakończenia rejsu … [themoviedb.org]

Westerplatte Resists / Westerplatte (1967)
film – 1g32m – polska produkcja

Westerplatte, 31 sierpnia 1939 roku, ostatni dzień i ostatnia noc przed wybuchem wojny. Stanowiska ogniowe są w pogotowiu bojowym, ponieważ w porcie cumuje niemiecki pancernik Schlezwig Holstein, który przybył z kurtuazyjną wizytą. Rankiem 1 września pod murem wartowni eksploduje niemiecka mina. Rozpoczyna się nierówna walka. Zgodnie z założeniami polska składnica amunicyjna ma bronić się dwanaście godzin. [themoviedb.org]

Wszystkie filmy i seriale przeznaczone do usunięcia z oferty Netflix Polska oraz usunięte jak i premiery można na bieżąco śledzić w naszej wyszukiwarce na stronie https://www.nflix.pl/netflix-polska-lista-filmow-seriali/


 

Polecamy również

Netflix: Cały świat patrzy – oficjalny zwiastun filmu „Proces Siódemki z Chicago”

Netflix: Nowy zwiastun filmu „Wyprawa na Księżyc”

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner