Netflix Polska – dzisiejsze aktualizacje (26.09.2016)

Facebooktwitter

Netflix Polska udostępnił wczoraj polskiego lektora w filmie dokumentalnym Living on One Dollar (2013).
Czworo amerykańskich przyjaciół udaje się do Gwatemali, gdzie przez dwa miesiące próbują przeżyć za dolara dziennie, by doświadczyć, co oznacza skrajna bieda. 

Polski lektor powoli trafia do serialu From Dusk Till Dawn / Od zmierzchu do świtu: Serial (2014).
Oryginalny serial oparty na kultowym horrorze Roberta Rodrigueza. Dwóch braci po napadzie na bank ucieka do Meksyku, spotykając po drodze mściwych stróżów prawa i demony.

Aktualizacja:

Polski lektor zostaje dodany do seriali:

Misfits / Wyklęci (2009).
Grupa niepokornych i całkowicie różnych nastolatków zostaje skazana na wspólne prace społeczne. Nietypowa burza obdarza ich nadprzyrodzonymi mocami.

The Code (2011) 1 sezon.
W trójodcinkowej serii dokumentalnej prowadzący Marcus du Sautoy analizuje matematyczny kod stanowiący podstawę życia na ziemi, jak i całego wszechświata.

Secrets of Great British Castles (2015) 1 sezon.
Razem z historykiem Danem Jonesem udaj się w podróż w czasie do okresu świetności najbardziej znanych budowli Wielkiej Brytanii i ich okrytych złą sławą mieszkańców.

The Royals (2013) 1 sezon.
Czy królewskie śluby przyciągną uwagę świata za sprawą mediów i speców od marketingu, czy też ze względu na zamiłowanie do romansu, tradycji i majestatu?

Warrior Women (2003) 1 sezon
Lucy Lawless prowadzi pięcioczęściowy serial dokumentalny o najzacieklejszych wojowniczkach w historii, od Joanny d’Arc do Lozen, kobiety-taktyka z plemienia Apaczów.

72 Dangerous Animals: Australia (2014) 1 sezon.
Jadowite zwierzęta mieszkają na lądzie i w wodach Australii. Podwodny świat oceanu pełen jest pływających stworzeń, które zadają ból i mogą przyprawić o paraliż.

filmów dokumentalnych:

How to Sell a Banksy (2012)
Reżyser Christopher Thompson próbuje odrestaurować i sprzedać dzieło sztuki ulicznej Banksy’ego, a swoje wysiłki utrwala na taśmie filmowej.

Soccer City (2010)
W trakcie mistrzostw świata w piłce nożnej w RPA pięciu miejscowych  piłkarzy opowiada o kulturowej wartości sportu w ich zmagającej się z różnymi problemami społeczności.

The Testimony (2015)
Ten krótki film opisuje najgłośniejszy proces o gwałt w historii Konga, w którym żołnierze byli sądzeni za brutalną napaść na swoje rodaczki.

The Thread (2015)
Filmowiec bada skutki szalonego i nieprawidłowego śledztwa internetowego, przez które niewinni ludzie zostali oskarżeni o zamach bombowy podczas maratonu w Bostonie.

Sweet Micky for President (2015)
Po niszczycielskim trzęsieniu ziemi, które w 2010 roku nawiedziło Haiti, słynni muzycy – Pras Michel i Michel Martelly – łączą siły, by zreformować rządy w tym kraju.

Polski dubbing w serialu dla dzieci Daniel Tiger’s Neighborhood (2014) 1 sezon.
Animowany serial dla przedszkolaków opowiadający o przygodach małego tygrysa o imieniu Daniel. Sympatyczni bohaterowie pomagają dzieciom rozwijać umiejętności społeczne.

KOMENTARZE:

10 komentarzy do “Netflix Polska – dzisiejsze aktualizacje (26.09.2016)

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner