Netflix Polska – dzisiejsze aktualizacje (26.09.2016)

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 4]

Netflix Polska udostępnił wczoraj polskiego lektora w filmie dokumentalnym Living on One Dollar (2013).
Czworo amerykańskich przyjaciół udaje się do Gwatemali, gdzie przez dwa miesiące próbują przeżyć za dolara dziennie, by doświadczyć, co oznacza skrajna bieda. 

Polski lektor powoli trafia do serialu From Dusk Till Dawn / Od zmierzchu do świtu: Serial (2014).
Oryginalny serial oparty na kultowym horrorze Roberta Rodrigueza. Dwóch braci po napadzie na bank ucieka do Meksyku, spotykając po drodze mściwych stróżów prawa i demony.

Aktualizacja:

Polski lektor zostaje dodany do seriali:

Misfits / Wyklęci (2009).
Grupa niepokornych i całkowicie różnych nastolatków zostaje skazana na wspólne prace społeczne. Nietypowa burza obdarza ich nadprzyrodzonymi mocami.

The Code (2011) 1 sezon.
W trójodcinkowej serii dokumentalnej prowadzący Marcus du Sautoy analizuje matematyczny kod stanowiący podstawę życia na ziemi, jak i całego wszechświata.

Secrets of Great British Castles (2015) 1 sezon.
Razem z historykiem Danem Jonesem udaj się w podróż w czasie do okresu świetności najbardziej znanych budowli Wielkiej Brytanii i ich okrytych złą sławą mieszkańców.

The Royals (2013) 1 sezon.
Czy królewskie śluby przyciągną uwagę świata za sprawą mediów i speców od marketingu, czy też ze względu na zamiłowanie do romansu, tradycji i majestatu?

Warrior Women (2003) 1 sezon
Lucy Lawless prowadzi pięcioczęściowy serial dokumentalny o najzacieklejszych wojowniczkach w historii, od Joanny d’Arc do Lozen, kobiety-taktyka z plemienia Apaczów.

72 Dangerous Animals: Australia (2014) 1 sezon.
Jadowite zwierzęta mieszkają na lądzie i w wodach Australii. Podwodny świat oceanu pełen jest pływających stworzeń, które zadają ból i mogą przyprawić o paraliż.

filmów dokumentalnych:

How to Sell a Banksy (2012)
Reżyser Christopher Thompson próbuje odrestaurować i sprzedać dzieło sztuki ulicznej Banksy’ego, a swoje wysiłki utrwala na taśmie filmowej.

Soccer City (2010)
W trakcie mistrzostw świata w piłce nożnej w RPA pięciu miejscowych  piłkarzy opowiada o kulturowej wartości sportu w ich zmagającej się z różnymi problemami społeczności.

The Testimony (2015)
Ten krótki film opisuje najgłośniejszy proces o gwałt w historii Konga, w którym żołnierze byli sądzeni za brutalną napaść na swoje rodaczki.

The Thread (2015)
Filmowiec bada skutki szalonego i nieprawidłowego śledztwa internetowego, przez które niewinni ludzie zostali oskarżeni o zamach bombowy podczas maratonu w Bostonie.

Sweet Micky for President (2015)
Po niszczycielskim trzęsieniu ziemi, które w 2010 roku nawiedziło Haiti, słynni muzycy – Pras Michel i Michel Martelly – łączą siły, by zreformować rządy w tym kraju.

Polski dubbing w serialu dla dzieci Daniel Tiger’s Neighborhood (2014) 1 sezon.
Animowany serial dla przedszkolaków opowiadający o przygodach małego tygrysa o imieniu Daniel. Sympatyczni bohaterowie pomagają dzieciom rozwijać umiejętności społeczne.

KOMENTARZE:

10 myśli nt. „Netflix Polska – dzisiejsze aktualizacje (26.09.2016)

  • Normalnie powiedziałbym, że jak nie wiesz co robić to dzieci rób ale w tym przypadku szkoda będzie jak więcej takich egzemplarzy jak Ty i Twoje dzieci przyjdzie na świat.

   • 7-latki nie radzą sobie dobrze z czytaniem napisów. Jeśli tak błyskotliwy egzemplarz jak ty wymaga od tej grupy wiekowej tyle ile od siebie to nie mam pytań.

  • Chwilowo pewnie odesłać do DVD (jeden z nielicznych seriali wydawany cyklicznie na nośnikach w całości), player na stronie nickelodeonu/apkę na androida, obadać też ramówkę samego nicka i TV Puls 2, bo często ten serial tam wraca. Ewentualnie obadać mniej legalne alternatywy.

   I tak mają dobrze. Masy seriali animowanych nie było u nas wcale. Gdzie nowy Voltron 🙁

   • Telewizji w domu nie oglądamy. Wielkie dzięki za wszystkie pozostałe sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Proszę wpisać znaki z obrazka [wielkość ma znaczenie]

Loading Disqus Comments ...
Loading Facebook Comments ...