Magazyn Popkulturowców recenzuje film Netflixa „ARQ” (2016)

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 3]

Magazyn Popkulturowców to nowy rodzimy kanał na YouTube, który wystartował ponad dwa tygodnie temu.

Popkulturowcy recenzują filmy, seriale i gry.

Informowaliśmy o premierze magazynu. W najnowszym odcinku chłopaki zabrali się tylko za Netflixa i recenzje filmu ARQ (2016).

Zapraszamy do oglądania.

KOMENTARZE:

9 myśli nt. „Magazyn Popkulturowców recenzuje film Netflixa „ARQ” (2016)

   • W pełni popieram stwierdzenie Luny. Dodam jeszcze, że oglądając odnosi się wrażenie, że chłopaki na siłę chcą być śmieszni, ale za cholerę im to nie wychodzi. Może miedzy sobą taki poziom humoru im wystarcza, ale oglądając to z boku, jako widź nie koniecznie. Poziom na prawdę jest kiepski. Ale życzę wytrwałości i rozwoju w dobrym kierunku. Początki zawsze są trudne.

   • jeden kolega nabija sie z drugiego ktory nie umie skladnie ulozyc zdania i przez 15 minut probuje (zachecic, zniechecic ?) do obejrzenia filmu w koncu w sumie opowiadajac ten film. W dodatku dzwiek rozjechany z obrazem (kiepskiej jakosci). Jedyne sensowne sa te krotkie wstawki dosadnie komentujace te proby stworzenia magazynu kulturowego, panowie w tej chwili to za malo nawet na you tube, oczywiscie to tylko moja opinia, proponuje ze swojej strony troszke bardziej sie przylozyc do tego co sie robi, tym bardziej chcac to wypuscic w swiat.

   • Tak naprawdę jedyna sensowna uwaga, jaką tu dostrzegam, dotyczy problemu obraz-dźwięk. Film nie został opowiedziany że spoiilerami, a ewentualny chaos w wypowiedzi w sumie dobrze oddaje fabułę. Nie spotkałem się zresztą z recenzjami, w których nie opowiadano by historii. Nie chcieliśmy udawać pseudo krytyków i nudnej gadki, jakiej jest pełno na kanałach o takiej tematyce. Może są lepsze techniczne, ale nie mają jaja. Jeśli jednak jest zapotrzebowanie na bezpłciowe programy pitu-pitu to się wycofamy. Na razie jednak robimy swoje eliminując niedoróbki techniczne, bo formuła za bardzo się nie zmieni, z tego jesteśmy zadowoleni. Naszym wzorem prędzej jest piłkarska Liga+Extra niż Kocham kino czy Aktualności filmowe.

    Dziękuję jednak za opinię.

   • „Film nie został opowiedziany że spoiilerami” – prawie dokladnie opowiedzieliscie cala fabule filmu, ze bohaterowie sa w petli czasu i co spowodowalo ze tam sa a takze o co chodzi w tym wszystkim lacznie z opisem tego swiata i co dokladnie bedzie mozna zobaczyc w filmie, tak ze niedopowiedziane moze sa same detale i ktos kto po tym obejrzy ten film nic w sumie ciekawego sie niedowie a przyjemnosci z ogladania na pewno nie doswiadczy.

   • No nie doświadczy, zgoda, bo film jest średni. Jednakże absolutnie nie zgodzę się, że zaspoilerowałem coś istotnego. Sam mam uczulenie na spoilery. Nie zdradziłem kto pracuje dla kogo, kto ginie, jak film się kończy. To są istotne fakty, a nie że czas się zapętla czy akcja toczy się w czasie wojny energetycznej.

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...