Netflix Polska prezentuje materiał dodatkowy „Altered Carbon” – Walcz o swoje życie

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 3.2]

Altered Carbon
Netflix Polska udostępnił dziś materiał dodatkowy, w którym aktorzy i ekipa serialu Altered Carbon opowiadają o tym, jak wyglądały przygotowania do spektakularnych scen walki.

Altered Carbon  będzie dostępny od 2 lutego 2018 tylko w serwisie Netflix.

O serialu Altered Carbon
Altered Carbon, na podstawie klasycznej powieści cyberpunkowej autorstwa Richarda K. Morgana, to intrygująca opowieść o miłości, seksie, morderstwie i zdradzie, rozgrywająca się w przyszłości, którą od naszych czasów dzieli ponad 300 lat. Nowe technologie przekształciły społeczeństwo: świadomość można zapisać i przechowywać w postaci cyfrowej, ludzkie ciała są wymienne, a śmierć nie jest już końcem istnienia.netflix-Altered Carbon-bg2-1
Altered Carbon (2018) – serial – 16+ – UHD/4K – polskie napisy i lektor

Oparty na cyberpunkowej powieści serial rozgrywający się w przyszłości, w której umysły ludzkie są poddawane cyfryzacji i można je przegrywać z jednego ciała do drugiego.

W rolach głównych: Joel Kinnaman, James Purefoy, Martha Higareda
Gatunki: Seriale i programy, Seriale i programy kryminalne, Seriale akcji i przygodowe, Dramaty telewizyjne, Telewizyjne dramaty kryminalne, Thrillery telewizyjne, Seriale science fiction i fantasy, Amerykańskie seriale i programy
Twórca: Laeta Kalogridis

Na podstawie znanej cyberpunkowej powieści Richarda K. Morgana. W roli głównej Joel Kinnaman („RoboCop”, „Dochodzenie”).


Czytaj również:

Kolejne filmy będą dostępne w ofercie Netflix Polska tylko do końca stycznia 2018r.

Oferta Netflix Polska na luty 2018 – planowane premiery – lista


 

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...