Netflix Polska prezentuje materiał zza kulis serialu „Alienista”

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 2.9]

netflix-alienista-poster-top
Netflix Polska opublikował właśnie materiał dodatkowy z serialu „Alienista” . Daniel Brühl, Luke Evans i Dakota Fanning opowiadają w nim o bohaterach, w których się wcielają.

Wszystkie 10 odcinków pierwszego sezonu będzie można oglądać w Polsce już od 19 kwietnia 2018r. tylko w serwisie Netflix.

Daniel Brühl, Luke Evans, Dakota Fanning i pozostali aktorzy opowiadają o odgrywanych przez siebie bohaterach, wykorzystujących przełomowe jak na XIX wiek metody do opracowania profili sprawców okrutnych zbrodni w nowym serialu Netflix pt. „ALIENISTA”. Wszystkie odcinki już 19 kwietnia, tylko na Netflix. „ALIENISTA” to naturalistyczny serial psychologiczny, osadzony w realiach Nowego Jorku czasów „wieku pozłacanego”. Jego głównym bohaterem jest genialny Laszlo Kreizler (Daniel Brühl) — dociekliwy „alienista”, czyli zwolennik nowej, kontrowersyjnej metody leczenia schorzeń psychicznych, który jako jedyny może pomóc schwytać rytualnego mordercę młodych chłopców. Luke Evans gra Johna Moore’a, ilustratora jednej z nowojorskich gazet, zaś Dakota Fanning wciela się w rolę Sary Howard — ambitnej sekretarki, która ma plan zostać pierwszą śledczą w policji miejskiej.

O serialu „Alienista”
„Alienista” to naturalistyczny serial psychologiczny osadzony w realiach Nowego Jorku czasów „wieku pozłacanego”. Jego głównym bohaterem jest genialny Laszlo Kreizler (w tej roli Daniel Brühl znany z „Bękartów wojny”, „Wyścigu” i „Kapitana Ameryki: Wojna bohaterów”) — dociekliwy „alienista”, czyli zwolennik nowej, kontrowersyjnej metody leczenia schorzeń psychicznych, który jako jedyny może pomóc schwytać rytualnego mordercę młodych chłopców. Oparty na bestsellerowej i obsypanej nagrodami powieści Caleba Carra serial „Alienista” z genialnymi kreacjami Luke’a Evansa („Dziewczyna z pociągu”) i Dakoty Fanning („Amerykańska sielanka”) to porywająca zagadka kryminalna z przełomu wieków i wyjątkowa opowieść o narodzinach najpotężniejszego miasta świata, które nie cofnie się przed niczym, aby ukryć swoje mroczne tajemnice.

Alienist_Vertical-Main_PRE_POL-1

W „Alieniście”, Luke Evans gra Johna Moore’a, ilustratora jednej z nowojorskich gazet, zaś Dakota Fanning wciela się w rolę Sary Howard — ambitnej sekretarki, która ma plan zostać pierwszą śledczą w policji miejskiej. W serialu występują także Brian Geraghty („The Hurt Locker. W pułapce wojny”) jako komendant policji Theodore Roosevelt; Douglas Smith („Sama przeciw wszystkim”) i Matthew Shear („Mistress America”) jako bliźniacy Marcus i Lucius Isaaksonowie, którzy pomagają w rozwiązaniu straszliwej zagadki; Matt Lintz („Piksele”) jako Stevie, mały twardziel, a przy tym chłopiec na posyłki i szofer dr. Kreizlera; Robert Ray Wisdom („Prawo ulicy”) jako Cyrus, mężczyzna z mroczną przeszłością, którego Kreizler sprowadził na właściwe tory i zatrudnił w charakterze lokaja, a także Q’orianka Kilcher („Podróż do nowej ziemi”), niema służąca Kreizlera, z którym łączy ją wyjątkowa, milcząca więź.


Czytaj również:

Netflix Polska: Pierwsza zapowiedź serialu sci-fi „Nightflyers” (2018)

Netflix Polska prezentuje oficjalny zwiastun komedii „The Week Of / Weselny tydzień” (2018) z Adamem Sandlerem i Chrisem Rockiem w rolach głównych


 

KOMENTARZE:

2 myśli nt. „Netflix Polska prezentuje materiał zza kulis serialu „Alienista”

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...