Netflix Polska prezentuje nową zapowiedź filmu „War Machine / Machina wojenna” (2017)

Facebooktwitter

netflix-war-machine-bg-trailerNetflix Polska zaprezentował dziś nową zapowiedź filmu „War Machine / Machina wojenna” (2017) z Bradem Pittem w roli głównej, którego premiera zaplanowana jest na 26 maja 2017 r.

War Machine / Machina wojenna (2017) – film – 2g1m – UHD/4K – 16+ – polskie napisy i lektor
Dumny generał otrzymuje zadanie zwycięskiego zakończenia kontrowersyjnej wojny. Sprawnie zabiera się za realizację zadania, ale zgubić go może własna pycha.

W rolach głównych: Brad Pitt, Topher Grace, Emory Cohen
Reżyser: David Michôd

Opowieść wojenna na miarę naszych czasów. Scenarzysta i reżyser David Michôd („Królestwo zwierząt”) opowiada elektryzującą historię awansu i dymisji generała U.S. Army, przeplatając fakty z prześmiewczą fikcją i zachęcając widzów, by zadali sobie ważne pytanie: gdzie dzisiaj przebiega granica pomiędzy rzeczywistością a parodią rzeczywistości? To antyestablishmentowa, prożołnierska kronika wypadków urodzonego lidera, który pewnym, marszowym krokiem zmierzał ku coraz gęstszym oparom absurdu. Głównym bohaterem opowieści jest charyzmatyczny czterogwiazdkowy generał (w tej roli Brad Pitt), którego błyskotliwy awans na dowódcę sił NATO w Afganistanie przerodził się w nagłą dymisję po nieco zbyt aroganckim zachowaniu i przesadnie szczerym wywiadzie prasowym. „Machina wojenna” porusza problem naszego długu wobec żołnierzy, podając w wątpliwość cel działań wojennych.

Ten nowy film oryginalny Netflix powstał na kanwie książki „The Operators: The Wild & Terrifying Inside Story of America’s War in Afghanistan” autorstwa nieżyjącego już dziennikarza Michaela Hastingsa. W filmie „Machina wojenna” Pittowi towarzyszą wielokrotnie nagradzani aktorzy, a wśród nich: Emory Cohen, RJ Cyler, Topher Grace, Anthony Michael Hall, Anthony Hayes, John Magaro, Scoot McNairy, Will Poulter, Alan Ruck, Lakeith Stanfield, Josh Stewart, Meg Tilly, Tilda Swinton oraz sir Ben Kingsley. Za produkcję filmu odpowiadają: Brad Pitt, Dede Gardner, Jeremy Kleiner, Ted Sarandos i Ian Bryce. Producentami wykonawczymi są: James W. Skotchdopole, Pauline Fischer, Sarah Bowen i Sarah Esberg. Premiera filmu jest zaplanowana na 26 maja 2017 r. — tylko w serwisie Netflix.

Otrzymał zadanie posprzątania po wojnie, której nie można było wygrać. Ale generał McMahon nie zna słowa „porażka”.

Czarna komedia reżysera „Królestwa zwierząt” — Brad Pitt i Anthony Michael Hall wkraczają na pole bitwy.

KOMENTARZE:

6 komentarzy do “Netflix Polska prezentuje nową zapowiedź filmu „War Machine / Machina wojenna” (2017)

  • Edek
   11.05.2017 o 11:18
   Bezpośredni odnośnik

   Wszystkie działają tak jak powinny, na ShowMaxie miałem 2 razy brak internetu, ale to na początku ich działalności teraz już nie widziałem takich rzeczy, po ostatniej aktualizacji o wiele szybciej ładuje się film. Przeinstaluj aplikacje może się naprawi.

 • 11.05.2017 o 00:48
  Bezpośredni odnośnik

  ja tez mam samsunga i mam identycznie nawet przed aktualizacja tak miałem. swoja drogą profil showmax na fc sugeruje iz w piatek pojawia sie z seriali seriale z uniwersum gwiezdnych wrót a z filmów całkiem mozliwe że thor i straznicy galaktyki

   • 11.05.2017 o 18:23
    Bezpośredni odnośnik

    Strażnicy galaktyki to towar z etykietą Marvel/Disney więc o premierze tego tytułu w Showmaxie możesz pomarzyć.

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner