Netflix prezentuje kolejny fragment oczekiwanej ekranizacji Ani z Zielonego Wzgórza, pt. “Ania, nie Anna” – “W drodze do Zielonego Wzgórza”

Facebooktwitter

netflix-ania-nie-annaNetflix Polska zaprezentował dziś kolejny fragment oczekiwanej ekranizacji Ani z Zielonego Wzgórza, pt. “Ania, nie Anna” – “W drodze do Zielonego Wzgórza”. Premiera serialu zaplanowana jest na 12 maja 2012r.

Anne with an E / Ania, nie Anna (2017) – serial, sezon 1 – 13+ – UHD/4K – polskie napisy
Nowy serial na podstawie klasycznych powieści opowiada o Ani, pełnej temperamentu, obdarzonej bujną wyobraźnią sierocie, i o tym, jak odmieniła życie swojego miasteczka.

W rolach głównych: Amybeth McNulty, Geraldine James, R.H. Thomson
Twórcy: Lucy Maud Montgomery, Moira Walley-Beckett

Ania, nie Anna to historia o dojrzewaniu młodej outsiderki walczącej z przeciwnościami losu. Ania jest zdeterminowana, aby mimo piętrzących się trudności zdobyć miłość i odnaleźć swoje miejsce w świecie. Główną bohaterką serialu, którego akcja toczy się pod koniec XIX w. na Wyspie Księcia Edwarda, jest Ania Shirley (Amybeth McNulty), która po traumatycznym dzieciństwie spędzonym w sierocińcach i u obcych ludzi, trafia przez pomyłkę do domu pewnego starzejącego się rodzeństwa. Z biegiem czasu 13-letnia Ania, obdarzona nieprzeciętną inteligencją i niezwykle bujną wyobraźnią, całkowicie odmieni życie Maryli (Geraldine James) i Mateusza Cuthbertów (R.H. Thomson) oraz całego miasteczka. Przygody Ani to ponadczasowa i aktualna opowieść, poruszająca między innymi kwestie tożsamości, feminizmu, konfliktów i uprzedzeń.

Sprawdź, czy Ania Shirley, którą znamy i kochamy, nie straciła swojej zadziorności! Zapraszamy na Zielone Wzgórze.

Scenarzystką nowej wersji przygód słynnej Ani jest zdobywczyni Emmy — Moira Walley-Beckett („Breaking Bad”).

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner