Netflix Polska prezentuje nowy plakat i materiał video promujący serial „GLOW” (2017)

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 2.6]

Glow_POL-top-poster1-1Netflix Polska zaprezentował dziś nowy plakat i materiał video promujący serial „GLOW” (2017), którego premiera zaplanowana jest na 23 czerwca 2017r.

GLOW (2017) – serial – 16+ – UHD/4K – polskie napisy i lektor
W latach 80. w Los Angeles powstała grupa zapaśniczek znanych jako Olśniewające Wrestlerki. Serial komediowy twórców „Orange Is the New Black”.

W rolach głównych: Alison Brie, Betty Gilpin, Marc Maron
Twórcy: Liz Flahive, Carly Mensch

GLOW to serial na podstawie krótko emitowanego, ale uwielbianego programu z lat 80. Jest to fikcyjna opowieść o Ruth Wilder (Alison Brie), bezrobotnej aktorce żyjącej w Los Angeles w latach 80., która ma ostatnią szansę, by zostać gwiazdą. Tym razem może wzbić się na wyżyny spandeksowego świata wrestlingu kobiet. Ruth konkuruje z 12 innymi odmieńcami z Hollywood oraz z Debbie Eagan (Betty Gilpin) — byłą aktorką serialową, która porzuciła karierę na rzecz macierzyństwa. Życie Debbie nie poukładało się jednak zgodnie z doskonałym planem, dlatego musiała wrócić do pracy. Mentorem 14 kobiet podczas ich wspinaczki po szczeblach kariery wrestlingowej jest Sam Sylvia (Marc Maron) — skończony reżyser filmów klasy B, który nie stroni od kokainy.

Glow_POL-1

GLOW został stworzony przez Liz Flahive („Homeland”, „Siostra Jackie”) i Carly Mensch („Siostra Jackie”, „Orange Is The New Black”, „Trawka”). Producentami wykonawczymi są: Jenji Kohan, twórca serialu „Orange Is the New Black”, i Tara Herrmann, a także Liz Flahive i Carly Mensch, które są również scenarzystkami serialu.


Los Angeles, lata 80. XX wieku. Próbująca sił w zawodzie aktorki Ruth i kilkanaście innych nieogarniętych kobiet chce podbić świat jako olśniewające gwiazdy wrestlingu.

W serialu Jenji Kohan o mistrzyniach wrestlingu pojawiają się Alison Brie („Mad Men”, „Comunity”) i komik Marc Maron.

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Proszę wpisać znaki z obrazka [wielkość ma znaczenie]

Loading Disqus Comments ...
Loading Facebook Comments ...