Aktualizacje w ofercie Netflix Polska – nowy odcinek serialu “Czarna lista”

Facebooktwitter

netflix seriale

Oferta Netflix Polska powiększyła się o nowy serial oraz nowy odcinek serialu Czarna lista. Dwa filmy zostały dziś usunięte z oferty.

Dzisiejsze nowości

14 odcinek 7. sezonu Czarna lista / The Blacklist (2013) | serial, sezony 1-7 | UHD, 4K | 16+ | 8,96/10 | polskie napisy i lektor
IMDb: 8.1/10

Opis Netflix: Błyskotliwy zbieg w rękach FBI składa propozycję ujęcia innych przestępców. Warunek – jego partnerką ma być młoda profilerka Elizabeth Keen.

W rolach głównych: James Spader, Megan Boone, Diego Klattenhoff
Twórca: Jon Bokenkamp

Za rolę geniusza zbrodni, Reda Reddingtona, James Spader otrzymał dwie nominacje do Złotego Globu.

 

Sezon 1: Poszukiwany przez wszystkie służby zbieg oddaje się w ręce FBI. Może pomóc ująć innych bandziorów, ale tylko jeśli jego partnerką będzie młoda Liz Keen.

Sezon 2: Red musi zmierzyć się ze śmiertelnym wrogiem. Do gry wkracza osoba z przeszłości. Liz stara się zrozumieć obsesję Reda na punkcie prania pieniędzy.

Sezon 3: W 3. sezonie Liz musi uciekać. Przez Cabala ciążą na niej poważne zarzuty i znajduje się na celowniku FBI. Może liczyć jedynie na pomoc Reda.

Sezon 4: Liz chce rozwiązać zagadkę utraconego dzieciństwa i poznać prawdziwą tożsamość swojego ojca. Red pragnie zemsty na zdrajcach.

Sezon 5: Mimo przełomowych odkryć w poprzednim sezonie wiele zagadek nadal czeka na rozwiązanie — w tym tajemnica ludzkich szczątków odkrytych w Tansi Farms.

Sezon 6: Liz wie już, że Raymond Reddington nie jest tym, za kogo się podaje. Musi więc zdecydować, czy warto pomóc mu znaleźć zdrajcę, przez którego został skazany na śmierć.

Sezon 7: Red został odurzony i porwany przez Katarinę, a Liz i członkowie oddziału wciąż nie znają odpowiedzi na wiele pytań dotyczących jego prawdziwej tożsamości.

UWAGA: Są problemy w uzyskaniu jakości odtwarzania UHD/4K w odcinkach 5., 6. i 7. sezonu serialu.

 

S7:O14 – 14. Twami Ullulaq (No. 126) – 43 min

Netflix seriale

Tajemnicze zaginięcie w Trójkącie Alaskańskim to dla agentki Park sprawa osobista. Aram i Red próbują odkryć, co stało się z mężem Elodie.

 

Gatunki: Thrillery telewizyjne, Dramaty telewizyjne, Programy i seriale kryminalne, Amerykańskie seriale i programy
Kategorie: Emocjonujące

Uwaga: Kolejne odcinki serialu będą debiutować w ofercie Netflix Polska od 19 i 26 kwietnia oraz 3, 10 i 17 maja 2020r.

Hyena (2020)
serial – polskie napisy

Dwójka prawników rywalizuje o zwycięstwo i bogatych klientów, wykorzystując wszystkie dostępne środki.

W ofercie od: 2020-04-18

Seon 1.: 16 odcinków od 18.04.2020 – Aby przetrwać w pełnym rywalizacji świecie, dwaj konkurujący ze sobą prawnicy bogaczy są gotowi zniszczyć wszystko, co stanie na drodze ich ambicjom.

W rolach głównych: Kim Hye-soo, Ju Ji-hoon, Lee Gyoung-young
Twórcy: Chang Tae-you, Kim Ru-ri

Gatunki: Romantyczne dramaty telewizyjne, Seriale o tematyce społecznej, Koreańskie seriale i programy, Dramaty telewizyjne
Kategorie: Inspirujący, Romantyczny

Filmy dziś usunięte

Daddy’s Home 2 / Co wiecie o swoich dziadkach? (2017)
film – 1g39m – polskie napisy i dubbing

Tatusiowie Brad i Dusty wiodą spokojne życie. Jednak gdy w odwiedziny przyjeżdżają ich ojcowie — prawdziwy macho i poczciwy dziadzio — sytuacja nieco się komplikuje.

Deep Blue Sea 2 / Piekielna głębia 2 (2018)
film – 1g33m – polskie napisy

W ośrodku badawczym na pełnym morzu naukowcy tworzą stado inteligentnych żarłaczy. Kiedy rekiny wydostają się z niewoli, zaczyna się walka o przetrwanie.

Wszystkie filmy i seriale przeznaczone do usunięcia z oferty Netflix Polska oraz usunięte jak i premiery można na bieżąco śledzić w naszej wyszukiwarce na stronie https://www.nflix.pl/netflix-polska-lista-filmow-seriali/

#zostanwdomu


Polecamy również

Netflix udostępnia za darmo swoje dokumentalne filmy i seriale edukacyjne

Premiera filmu „Potwory” w ofercie HBO GO Polska

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner