Seriale HBO Figurantka i Barry zadebiutują nowymi sezonami od 1 kwietnia 2019r. w HBO i HBO GO

Facebooktwitter

HBO GO Barry II
Dwa nagradzane seriale komediowe HBO powracają z kolejnymi sezonami. Czarna komedia Barry o płatnym zabójcy próbującym swoich sił w aktorstwie wraca z drugim sezonem, a satyryczne spojrzenie na świat polityki w Figurantce z siódmym, finałowym sezonem. Premiera obu tytułów odbędzie się 1 kwietnia 2019r. w HBO i HBO GO.

Barry to pełen czarnego humoru serial komediowy produkcji HBO o perypetiach niskobudżetowego płatnego zabójcy, który niespodziewanie rozpoczyna przygodę z aktorstwem. W jego rolę wciela się Bill Hader, który za swoją kreację uhonorowany został nagrodą Emmy.

Barry (Bill Hader) jest zdecydowany, by porzucić karierę płatnego zabójcy na rzecz nowej pasji – aktorstwa. Oprócz teatru stara się też skupić na swojej dziewczynie i nowych znajomościach, mając nadzieję na uwolnienie się ze skomplikowanego trójkąta kryminalnego obejmującego czeczeńskich, boliwijskich i birmańskich gangsterów, nie wspominając o mocno podejrzanych detektywach z LA. Nie jest to takie proste. Gdy już udaje mu się wyeliminować wiele czynników zewnętrznych, które pchnęły go w kierunku przemocy, odkrywa, że jest coś w jego psychice, co pcha go w kierunku zabójczej profesji.

HBO GOBarry II

Pomysłodawcami tej nietuzinkowej produkcji są pięciokrotnie nominowany do nagrody Emmy Alec Berg (serial HBO Dolina Krzemowa) oraz Bill Hader (Wykolejona). Ten ostatni wciela się również w postać głównego bohatera. Obok niego w obsadzie znaleźli się laureat dwóch Złotych Globów Henry Winkler (Krzyk), Stephen Root (To nie jest kraj dla starych ludzi), Sarah Goldberg (Mroczny Rycerz powstaje) oraz Glenn Fleshler (Blue Jasmine). Serial wyróżniony został trzema nagrodami Emmy, z trzynastu nominacji, jakie otrzymał, oraz trzema nominacjami do Złotego Globu.

Premiera drugiego sezonu serialu HBO Barry odbędzie się w poniedziałek, 1 kwietnia w HBO i HBO GO, dzień po amerykańskiej premierze. W HBO GO serial dostępny będzie od rana, a w HBO jego emisja została zaplanowana na godz. 21.30. 

HBO GO Barry II

Barry 2 opisy odcinków

Barry, sezon 2 odc. 1

Barry (Bill Hader) próbuje przekonać Sally (Sarah Goldberg) i resztę grupy, by zaprezentować przedstawienie mimo nieobecności nauczyciela Gene Cousineau (Henry Winkler), który jest zasmucony po zniknięciu detektywa Mossa. Po odejściu Gorana, Noho Hank (Anthony Carrigan) i nowy partner Cristobala (Michael Irby) zmagają się z rosnącymi problemami i zazdrością. Po powrocie do Cleveland Fuches (Stephen Root) dowiaduje się, że zastępczy zabójca nie pojawił się.


KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner