Netflix Polska prezentuje pierwszy fragment oraz nowe zdjęcia 5. sezonu serialu „Orange Is the New Black” (2013)

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 3.3]

Orange Is The New Black Season 5W oczekiwaniu na nowy zupełnie inny niż do tej pory sezon Orange Is The New Black, którego akcja rozgrywać się będzie w czasie rzeczywistym w ciągu zaledwie trzech dni, Netflix opublikował właśnie pierwszą relację z Litchfield. 60-sekundowy zwiastun to fragment pierwszego odcinka piątego sezonu serialu.

Orange Is the New Black (2013) – serial, sezon 1-4 – UHD/4K – 16+8,8 / 10 – polskie napisy i lektor
Uhonorowany nagrodą Emmy serial, w którym dobrze sytuowana mieszkanka Nowego Jorku trafia do więzienia dla kobiet, gdy na jaw wychodzi jej dawny konflikt z prawem.

W rolach głównych: Taylor Schilling, Kate Mulgrew, Laura Prepon
Twórca: Jenji Kohan

Zakończenie czwartego sezonu Orange Is The New Black wryło nas w fotel i pozostawiło ogromny niedosyt. Nagła śmierć Poussey wywołała falę zamieszek, złość i żal osadzonych gwałtownie eskalowały, przeradzając się w totalny chaos. W końcowych momentach czwartego sezonu widzimy broń w ręku Dayi – od tej chwili staje się jasne, że cokolwiek się zdarzy, życie w Litchfield nigdy już nie będzie takie, jak wcześniej. Nowy sezon przenosi nas dokładnie do chwili, w której historia się urywa – znów jesteśmy w więziennym korytarzu i obserwujemy decydujące momenty, które na zawsze odmienią losy bohaterów – zarówno tych za kratami, jak i tych na wolności.

OITNB Season 5

Premiera piątego sezonu Orange Is The New Black w piątek 9 czerwca tylko na platformie Netflix.

Zamieszki wywołane śmiercią Poussey szybko przeradzają się w prawdziwy bunt, a osadzone przejmują kontrolę nad więzieniem. Kiedy skosztują smaku władzy, więzienie w Litchfield ogarnie chaos. Akcja piątego sezonu rozgrywa się w czasie rzeczywistym w ciągu zaledwie trzech dni, które jednak na zawsze odmienią życie bohaterek. Więźniarki z Litchfield nabierają śmiałości i rozpoczynają walkę o odkupienie win i należny im szacunek. W piątym sezonie uznanego przez krytyków serialu autorstwa Jenji Kohan opartego na bestsellerowych wspomnieniach Piper Kerman nadal poruszane są istotne i aktualne problemy społeczne.

OITNBS5_27JUNE16_0443.NEF Orange Is The New Black Season 5 Orange Is The New Black Season 5

Orange Is The New Black Season 5 Orange Is The New Black Season 5 Orange Is The New Black Season 5

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Proszę wpisać znaki z obrazka [wielkość ma znaczenie]

Loading Disqus Comments ...
Loading Facebook Comments ...