Netflix Polska prezentuje „thrillerowy” zwiastun 2. sezonu serialu „Stranger Things” (2016) z San Diego Comic Con 2017

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 3.6]

netflix-Stranger-Things-bg-1-1[AKTUALIZACJA] Jest już pierwszy zwiastun drugiego sezonu serialu „Stranger Things” (2016). Premiera nowego sezonu zaplanowana jest w ofercie Netflixa na 27 października 2017r.

Rok 1984, Hawkins w stanie Indiana. Mieszkańcy wciąż nie mogą się otrząsnąć po koszmarze związanym z Demogorgonem i tajemnicami miejscowego laboratorium. Will Byers został wyciągnięty z drugiej strony, jednak na tych, którzy ocaleli, wciąż czyha coś znacznie bardziej przerażającego.

Stranger Things (2016) – serial, sezon 1 – 13+ – UHD/4K – można pobrać – polskie napisy i lektor
W małym miasteczku znika chłopiec. Wkrótce mieszkańcy odkrywają tajemnicę sekretnych eksperymentów, przerażających sił nadprzyrodzonych i małej dziwnej dziewczynki.

W rolach głównych: Winona Ryder, David Harbour, Matthew Modine
Gatunki: Seriale i programy, Programy i seriale dla nastolatków, Thrillery telewizyjne, Seriale science fiction i fantasy, Amerykańskie seriale i programy
Twórca: The Duffer Brothers

Hołd dla klasyków horroru i science fiction z lat 80. XX w. („Poltergeist”, „E.T.”) oraz powieści Stephena Kinga.

Sezon 1: Dziwne rzeczy dzieją się w Hawkins w stanie Indiana — znika młody chłopak, a pojawia się dziewczynka o niesamowitych mocach.


Aktualizacja: Dostaliśmy z Netflix Polska krótki opis dotyczący upublicznienia zwiastunu oraz kilka zdjęć z serialu.

Dzisiaj na festiwalu Comic Con w San Diego  aktorzy i twórcy Stranger Things zaprezentowali pierwszy oficjalny zwiastun drugiego sezonu serialu. Pokaz odbył się na spotkaniu z 5000 fanów. Wszystkie 9 odcinków drugiego sezonu pojawi się w serwisie Netflix 27 października.

EN-US_ST2_Darkness_-1EN-US_ST2_Darkness_1-1 EN-US_ST2_Darkness_3 EN-US_ST2_Darkness_-4

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...