Netflix Polska – serial „House, M.D.” / „(Dr House)” niedługo będzie dostępny

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 3.3]

Zauważyliśmy, że pojawiła się na Netflix Polska strona opisująca serial House, M.D. / (Dr House), co oznacza że niedługo powinniśmy się spodziewać jego udostępnienia – dzięki za info ŁukaszŁ.

Brak informacji dot. dostępnych sezonów i polskiej wersji językowej.

KOMENTARZE:

15 myśli nt. „Netflix Polska – serial „House, M.D.” / „(Dr House)” niedługo będzie dostępny

 1. mam pytanie czy przed początkiem waszego 2 płatnego miesiąca dostaliście na maila przypomnienie o rozpoczęciu kolejnego płatnego miesiąca ?? ja przed 1 płatnym takie przypomnienie dostałem 3 dni wcześniej, w tym miesiącu żadnego maila nie było , a kasa została pobrana. O netfliksie pamiętam i specjalnie odpowiednie środki zostawiam, ale jak ktoś z jakiś powodów zapomniał to nieświadomie przez coś takiego przedłużył abonament :((

  • Zdaje się, że informacja jest jedynie przed końcem darmowego miesiąca. Generalnie uważam, że tez nie można przeginać a ludzie powinni się ogarnąć a nie, że ciągle trzeba ich traktować jak idiotów i o wszystkim przypominać. Zwłaszcza, że Netfliksa można anulować w dowolnym momencie a działa aż do końca opłaconego okresu.

   • masz rację ,lecz nawet sobie nie wyobrażasz ile osób potrafi zapomnieć o tego typu rzeczach, kolega pracował jakiś czas w banku i opowiadał naprawdę masakryczne przypadki :((

 2. To oczywiście nic pewnego, ale myślę, że w przyszłości na polskim Netflixie można się spodziewać takich seriali jak:

  „Prison Break” – https://www.netflix.com/title/70140425
  „The Killing” – https://www.netflix.com/title/70180183
  „The Tudors” – https://www.netflix.com/title/70136129
  „Gilmore Girls” – https://www.netflix.com/title/70155618

  Nie pojawia się tytuł i opis jak w przypadki „House’a”, ale sam fakt, że otwiera się strona danego serialu w polskim Netflixie może już coś znaczyć. Tak było chociażby w przypadku „Orphan Black”, a po jakimś czasie serial był już dostępny.

 3. To tylko takie moje gdybanie, ale z drugiej strony jest masa seriali takich jak chociażby „Lost”, „Supernatural”, „The X-Files”, „Friends” i wiele wiele innych, których strona w ogóle się nie otwiera.

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...