Netflix Polska: TE KADRY Z SERIALU SĄ OKROPNE… TAK JAK I WY. Nadchodzi 2. sezon serialu “Lemony Snicket: Seria niefortunnych zdarzeń”

Facebooktwitter

netflix-A Series of Unfortunate Events-bg-1
“Myślicie, że Neil Patrick jak mu tam jest taaaaaaaaki czarujący i sławny?!?! Niedorzeczność! Przecież to ja, Hrabia Olaf!

Netflix poprosił właśnie MNIE, swojego najbardziej utalentowanego i najprzystojniejszego aktora, żebym ujawnił PIERWSZE zdjęcia z Serii niefortunnych zdarzeń – ich najokropniejszego serialu (drugi sezon jest nawet gorszy od poprzedniego, o ile w to w ogóle możliwe). Niefart, w rzeczy samej. Na szczęście, to ja najbardziej rzucam się w oczy na tych (wartych miliony dolarów) fotografiach. Odwróćcie wzrok od tej pokracznej dziatwy, której jakimś cudem udało się na nie wślizgnąć. Nie martwcie się, niedługo się nimi zajmę [szaleńczy śmiech].

Możecie już zacząć klik-klik-klikać w te swoje klawiaturki i pisać tylko o MNIE i o tym, jak niemożliwie fantazyjnie wyglądam. Że co? Chyba nie sądzicie, że na tym żałosnym świecie dzieje się teraz cokolwiek innego godnego uwagi?”

Premiera drugiego sezonu Serii niefortunnych zdarzeń wiosną 2018 r.

O „Lemony Snicket: Seria niefortunnych zdarzeń” :
W drugim sezonie opartego na bestsellerowym cyklu książek autorstwa Daniela Handlera (pseudonim Lemony Snicket) serialu jeszcze głębiej zanurzamy sie w pełnen czarnego humoru świat. Producentami wykonawczymi dziesięciu godzinnych odcinków nowej serii są laureat nagrody Emmy, Barry Sonnenfeld, oraz Daniel Handler. Premiera już wiosną 2018 roku tylko w serwisie Netflix. Seria niefortunnych zdarzeń  z laureatem nagród Emmy i Tony, Neilem Patrickiem Harrisem w jednej z głównych ról — opowiada tragiczną historię sierot Baudelaire (Wioletki, Klausa i Słoneczka), których nikczemny opiekun, Hrabia Olaf, nie cofnie się przed niczym, by przejąć należny im spadek. Rodzeństwo musi przechytrzyć Olafa, skrywającego się pod różnymi przebraniami, i pokrzyżować jego niecne plany, by odkryć wskazówki, które pomogą im wyjaśnić zagadkę śmierci rodziców związaną z tajemniczą organizacją i odkryć długo skrywane rodzinne sekrety. W serialu znów zobaczymy m.in. Patricka Warburtona (Lemony Snicket), Malinę Weissman (Wioletka Baudelaire) i Louisa Hynesa (Klaus Baudelaire), Presley Smith (Słoneczko). Obok nich wystąpią m.in. Lucy Punch, Nathan Fillion, Tony Hale, Sara Rue oraz Roger Bart.

Źródło: Materiały prasowe Netflix Polska


A Series of Unfortunate Events / Seria niefortunnych zdarzeń (2017) – serial, sezon 1 – 7+ – 9,07/10 – można pobrać – polskie napisy i lektor
IMDb: 7.9/10

Sieroty Baudelaire wyruszają w drogę pełną zgryzot, udręk i cierpienia, by odkryć długo skrywane rodzinne tajemnice. Zadania nie ułatwia im nikczemny hrabia Olaf.

W rolach głównych: Neil Patrick Harris,Patrick Warburton,Malina Weissman
Gatunki: Seriale i programy,Seriale dla dzieci,Dramaty telewizyjne,Seriale komediowe

Neil Patrick Harris wciela się w rolę czarnego charakteru w mrocznej ekranizacji popularnych książek dla dzieci.

Pierwszy sezon liczy 8 odcinków.


Czytaj również:

Czarne lustro – recenzja czwartego sezonu

Aktualizacje w ofercie Netflix Polska (07.12.2017)


 

KOMENTARZE:

Jeden komentarz do “Netflix Polska: TE KADRY Z SERIALU SĄ OKROPNE… TAK JAK I WY. Nadchodzi 2. sezon serialu “Lemony Snicket: Seria niefortunnych zdarzeń”

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner