🎉⛄Styczniowe premiery na Netflix Polska – planowane premiery – oficjalna lista filmów i seriali ⛄🎉

Facebooktwitter

Netflix

Otrzymaliśmy dziś z Netflix Polska informacje dotyczące premier w ofercie na miesiąc styczeń 2021. Zapraszamy do zaznajomienia się z ofertą.

Zarówno pod koniec roku, jak i w styczniu na Netflix pojawi się wiele serialowych i filmowych nowości! Jeszcze w święta zadebiutuje fantastyczny film o superbohaterach dla całej rodziny – Będziemy bohaterami (w roli głównej Pedro Pascal).

Z kolei w styczniu czeka nas powrót dinozaurów w animowanych przygodach obozowiczów Parku Jurajskiego: Obóz kredowy oraz kolejna odsłona Riverdale – co tym razem przydarzy się Archiemu i jego paczce przyjaciół?

Także dla fanów komiksów lat 90. Netflix przygotował coś wyjątkowego – mały powrót do przeszłości z nastoletnimi czarodziejkami w serialu Przeznaczenie: Saga Winx. Nie zabraknie ciekawych propozycji filmowych z udziałem uznanych aktorów – Wykopaliska (w rolach głównych Carey Mulligan i Ralph Fiennes), a także docenionej na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym produkcji Cząstki kobiety (w roli głównej Vanessa Kirby).

W tym miesiącu pojawią się także nagradzane hity kinowe, takie jak film biograficzny Rocketman, przedstawiający historię legendarnego artysty Eltona Johna. Fani seriali komediowych z pewnością ucieszą się z powrotu zabawnych detektywów z 99. posterunku, których dalsze losy będą mogli śledzić w szóstym sezonie Brooklyn 9-9.

Mamy również coś specjalnego dla fanów hollywoodzkich produkcji. W najnowszym odcinku Netflix Studio nie zabraknie ciekawostek prosto ze stolicy kinematografii.

Nowości na Netflix | Styczeń 2021


KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner