Netflix Polska prezentuje oficjalny zwiastun serialu „Friends From College / Przyjaciele z uniwerku” (2017)

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 3.8]

Netflix Polska zaprezentował dziś oficjalny zwiastun serialu „Friends From College / Przyjaciele z uniwerku” (2017), którego premiera zaplanowana jest na 14 lipca 2017r.

Friends From College / Przyjaciele z uniwerku (2017) – serial, sezon 1 – 16+ – UHD/4K – polskie napisy
Dwadzieścia lat po zakończeniu studiów grupa przyjaciół z uniwersytetu znów się spotyka i odkrywa, że ich życie uczuciowe nie dojrzało razem z nimi.

W rolach głównych: Keegan-Michael Key, Cobie Smulders, Annie Parisse
Twórcy: Nicholas Stoller, Francesca Delbanco

Netflix przedstawia oryginalny serial komediowy o tym, czego już nie wypada robić dorosłym. Premiera 14 lipca. Nowy serial komediowy „Przyjaciele z uniwerku” to dzieło Nicka Stollera („Sąsiedzi”, „Sąsiedzi 2”, „Chłopaki też płaczą”, „Idol z piekła rodem”) i Franceski Delbanco. Małżeństwo filmowców odpowiada za produkcję wykonawczą i scenariusz serialu, a Stroller jest także reżyserem wszystkich ośmiu odcinków. W serialu zobaczymy m.in. takie gwiazdy, jak: Keegan-Michael Key („Key & Peele”, „Keanu”, „Don’t Think Twice”), Cobie Smulders („Jack Reacher: Nigdy nie wracaj”, „Avengers”, „Jak poznałem waszą matkę”), Annie Parisse („Vinyl”, „The Following”), Nat Faxon („Married”, „Amerykański tata”, „Ben i Kate”), Fred Savage („Prawomocny”, „Cudowne lata”) oraz Jae Suh Park („Świat według Mindy”, „Big Short”). Fabuła serialu koncentruje się na grupie przyjaciół z czasów studiów na Harvardzie, którzy obecnie zbliżają się do czterdziestki, odnosząc sukcesy (lub wręcz przeciwnie) w życiu prywatnym i zawodowym. Poznamy łączące ich często skomplikowane relacje, dawne miłości, przyjaźnie i efekty konfrontacji dorosłego życia z ideałami młodości.

Spotykają się po raz pierwszy od ukończenia studiów. Za nimi bujna przeszłość. A co przyniesie przyszłość?

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Proszę wpisać znaki z obrazka [wielkość ma znaczenie]

Loading Disqus Comments ...
Loading Facebook Comments ...