Netflix Polska zapowiada serial „Atypowy” – informacja prasowa

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 2.9]

netflix-atypowy-bg-1-1Netflix Polska zaprezentował dziś nowy zwiastun oraz plakat serialu „Atypical / Atypowy” (2017), którego premiera zaplanowana jest na 11 sierpnia 2017r.

Atypowy to opowieść o dorastaniu Sama (Keir Gilchrist), 18-latka walczącego z objawami wskazującymi na zaburzenia ze spektrum autyzmu, który poszukuje miłości i niezależności. Chłopak w zabawny, choć niewolny od emocji sposób próbuje osiągnąć stan samopoznania, co zmusza resztę rodziny do stawienia czoła zmianom i do znalezienia odpowiedzi na najważniejsze pytanie: co to tak naprawdę znaczy „być normalnym”? Jennifer Jason Leigh gra matkę nastolatka, Elsę, która również dąży do lepszego poznania samej siebie, a w rolę ojca chłopaka, Douga, wciela się Michael Rapaport. Brigette Lundy-Paine (Margot vs Lily, The Glass Castle) gra siostrę Sama, Casey, a Amy Okuda (Sposób na morderstwo) — terapeutkę Julię. Twórczynią i scenarzystką tego wyprodukowanego przez Sony Pictures Television serialu jest Robia Rashid (Goldbergowie, Jak poznałem waszą matkę, Will i Grace). Kilka odcinków wyreżyserował producent Seth Gordon (Słoneczny patrol, Goldbergowie, Szefowie wrogowie, The King of Kong). Rashid, Gordon oraz Mary Rohlich są producentami wykonawczymi, natomiast producentem jest Jennifer Jason Leigh.

Atypical1_Vertical-Main_PRE_POL-1

Atypical / Atypowy (2017) – serial – 13+ – polskie napisy i lektor
18-letni Sam, cierpiący na zaburzenia ze spektrum autyzmu, pragnie lepiej poznać samego siebie. Poszukując miłości i niezależności, odwraca życie rodziny o 180 stopni.

W rolach głównych: Jennifer Jason Leigh, Keir Gilchrist, Michael Rapaport
Gatunki: Seriale i programy, Dramaty telewizyjne, Seriale komediowe, Amerykańskie seriale i programy
Twórca: Robia Rashid

Zwiastun z polskimi napisami.

Zwiastun z polskim lektorem.

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Proszę wpisać znaki z obrazka [wielkość ma znaczenie]

Loading Disqus Comments ...
Loading Facebook Comments ...