Netflix Polska: Zapowiedź serialu „Dark” (2017)

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 3]

netflix-dark-yt-bgNetflix Polska zaprezentował nową zapowiedź serialu „Dark” (2017), którego premiera zaplanowana jest na 1 grudnia 2017 r.

W tajemniczej opowieści rodzinnej wystąpią m.in. Louis Hofmann, Oliver Masucci, Jördis Triebel, Maja Schöne, Sebastian Rudolph, Anatole Taubman, Mark Waschke, Karoline Eichhorn, Stephan Kampwirth, Anne Ratte-Polle, Andreas Pietschmann, Lisa Vicari, Angela Winkler i Michael Mendl. Zdjęcia potrwają do końca marca w Berlinie i okolicach. Serial Dark będzie miał premierę pod koniec 2017 roku wyłącznie w serwisie Netflix.

netflix-dark-1
Pierwsza niemiecka produkcja Netflixa rozgrywa się we współczesnych czasach w niewielkim miasteczku. Zniknięcie dwóch małych dzieci wywołuje lawinę zdarzań, które odkrywają podwójne życia i zniszczone relacje członków czterech rodzin. Dziesięć godzinnych odcinków to zaskakujące zwroty akcji, które łączą losy współczesnych mieszkańców miasteczka z tym miejscem z roku 1986.

Bo i Jantje od lat tworzą wyjątkowe, przemawiające do wyobraźni thrillery. Udało im się to ponownie przy okazji prac nad serialem „Dark”. – powiedział Erik Barmack, wiceprezes Netflixa ds. treści oryginalnych. Jesteśmy podekscytowani rozpoczęciem produkcji naszego pierwszego oryginalnego serialu produkowanego w Niemczech i już nie możemy doczekać się, by zobaczyć, jak wizja Bo i Jantje nabiera realnych kształtów.

Dark (2017) – serial, sezon 1 – polskie napisy i lektor
Zaginione dziecko zmusza cztery rodziny do gorączkowego poszukiwania odpowiedzi. W pogoni za winowajcą wyjdą na jaw grzechy i sekrety małego miasteczka.

W rolach głównych: Louis Hofmann, Oliver Masucci, Jördis Triebel.


Czytaj również: Netflix Polska: Nowości w ofercie (05.10.2017) i Premiery w ofercie Showmax Polska (05.10.2017)


 

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Proszę wpisać znaki z obrazka [wielkość ma znaczenie]

Loading Disqus Comments ...
Loading Facebook Comments ...