Netflix Polska zaprasza do oglądania 3. sezonu serialu „Narcos” (2015) w krótkim materiale wideo i do tego z humorem

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 3]

Netflix Polska zaprezentował dziś humorystyczny materiał wideo pt. „ALCOS” zachęcający do  oglądania 3. sezonu serialu „Narcos” (2015), którego globalna premiera zaplanowana jest na 1 września 2017r.

Narcos (2015) – serial, sezon 1-2 – UHD/4K – 16+ – można pobrać – polskie napisy i lektor
Prawdziwa historia bezwzględnego kolumbijskiego bossa narkotykowego stała się inspiracją dla tego mocnego serialu o walce z człowiekiem, który drwił z wszelkich zasad.

W rolach głównych: Wagner Moura, Boyd Holbrook, Pedro Pascal
Gatunki: Seriale i programy, Programy i seriale kryminalne, Programy i seriale historyczne, Seriale akcji i przygodowe, Dramaty telewizyjne, Telewizyjne dramaty kryminalne, Thrillery telewizyjne, Amerykańskie seriale i programy
Twórcy: Chris Brancato, Carlo Bernard, Doug Miro

José Padilha i Wagner Moura rozpoczęli współpracę od filmu „Elitarni”, który zdobył Złotego Niedźwiedzia w 2008 roku.

Sezon 1: Narkotykowy baron Pablo Escobar rośnie w siłę. Kolumbijskie i amerykańskie organy ścigania podejmują walkę z wrogiem, który zrobi wszystko, by pozostać przy władzy.

Sezon 2: Rodzina Escobarów ukrywa się przed policją. Wrogowie Pabla łączą siły. Działania Jednostki Poszukiwawczej budzą coraz większe wątpliwości.

Początek lat 90. Podczas gdy kartel z Cali wywozi z Kolumbii setki ton kokainy, w Polsce wybucha afera alkoholowa. Topowa Dycha krótko i wysokoprocentowo o SCHNAPSGATE.

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...